Katalog

Oblíbené filtry
1 973 produktů

Sledujte značky, které vás baví

Budete mezi prvními, kteří se dozví o novém zboží a kolekcích.

StylMarcO‘Polooblečení,obuviadoplňkůinspiruje příroda

Značka Marc O‘Poloje zosobněním vysoké kvality vybraných přírodních materiálů, jejich vynikajícího zpracování a smyslu pro detail. Ti, kdo nosí tyto značkové produkty, oceňují pohodlné, jednoduché střihy a snadnou kombinovatelnost všech modelů vkolekci.

Zakladatelé značky Marc O’Polo měli od založení firmy všedesátých letech minulého století jasný záměr – navrhovat módu pro sebevědomé a silné osobnosti a jejich životní styl. Výsledkem jsou nadčasové, autentické a odolné kolekce neformálního oblečení a doplňků vytvářené smaximálním ohledem na životní prostředí. Oblíbený skandinávských design značky je založen na inovativnosti a kreativitě jejích módních návrhářů, kteří vás zvou na cestu koriginalitě a trvale udržitelnému způsobu oblékání i života jako celku.

Značková kolekceMarc O‘Polo na cestě kudržitelnosti už od roku 1967

První krok kekologickému životnímu stylu udělala značka již vokamžiku svého zrození, mnohem dřív, než se ochrana životního prostředí stala celosvětovým trendem. Rozhodnutí používat výhradně přírodní materiály a preferovat přirozené volby se ukázalo jako vizionářské. Kolekce Marc O‘Polo je zkrátka správnou volbou.

Dnes značka Marc O‘Polopokročila ve svých snahách o trvalou udržitelnost mnohem dál a získala po cestě cenné zkušenosti. Tak jako její produkty, i „zelená“ strategie firmy je jednoduchá, inovativní a flexibilní. Základním kamenem zůstává myšlenka, že na udržitelnost je třeba myslet vkaždé jednotlivé fázi výroby a prodeje.

Pokaždé, když si na sebe obléknete nebo obujete některý kousek ze značkové kolekce Marc O’Polo, můžete si být jisti, že vznikl sohledem na velký cíl – nabízet od roku 2023 pouze udržitelné produkty obsahující alespoň 80 % ekologických materiálů.

Skandinávská jednoduchost a odvážná modernost

Charakteristický vzhled a styl původně stockholmské a dnes mezinárodní značky Marc O‘Polo zaujme nejen vyznavače minimalismu. Staví na legendárním dědictví, a přitom hledí do budoucnosti. Neutrální paleta přírodních barev je doplněna výraznými moderními odstíny sezónních kolekcí.

Vybavit se můžete do města i na vycházku do přírody. Designové oblečení doplníte botami a úžasně vypadajícími a praktickými doplňky. Dejte volnost své přirozenosti a vyberte si podle svého vkusu. Kombinování se meze nekladou.

Oblečte se do komfortních materiálů, jako je biobavlna, len zekologického hospodářství, prachové peří ze zvířecího chovu respektujícího práva zvířat nebo recyklovaný polyester. Získáte skvělý pocit, že se smysluplně podílíte na ochraně životního prostředí. A kdo se cítí dobře, tak také dobře vypadá.