Katalog

Oblíbené filtry
100 produktů
Sledujte značky, které vás baví
Budete mezi prvními, kteří se dozví o novém zboží a kolekcích.

Šaty do společnosti Maya Deluxe

Ke zvláštním příležitostem je potřeba vybrat příslušné slavnostní oblečení. Šaty do společnosti Maya Deluxe splňují veškeré vysoké nároky. Na výběr jsou nádherné a bohatě vyzdobené róby vromantickém i boho stylu, vyrobené zprůsvitných látek a posázené množstvím flitrů, které jsou naskládané do precizních výšivek. Vyberou si adeptky na ples, budoucí nevěsty i jejich družičky. Něžné jemné barvy a půvabné střihy šatů evokují sen o princezně, ale zároveň je oblečení plné aktuálních prvků. Typicky složité vzory na šatech jsou ručně našívané a zdobení je tak velmi precizní a pevně zasazené vlátce. Díky originálnímu designu je výsledný efekt dokonalý.

Ženskost podtrhují i vlastní střihy šatů a u vybraných modelů i velice zajímavé řešení ramínek nebo zadní části, kde můžeme objevit důmyslné šněrování anebo záměrně ponechaná odhalená záda tak, aby vynikla šíje. Odhalená ramena a bohatě nabírané sukně lichotí vysokým postavám. Vúzké linii šatů vynikne dokonalá silueta nositelky.

Společenské oblečení Maya Deluxe

Značka Maya Deluxe nabízí nejen šaty, ale jiné společenské oblečení. Sáhnout můžeme po romantických sukních i vkusných kalhotách, u kterých se stále objevuje typické zdobení. Nedílnou součástí jsou i velkolepé topy a blůzky květinových barev a vzorů, včetně půvabných kabátků kzakrytí ramen. Slavnostní události mají své zákonitosti a je potřeba dobře zvolit daný oděv. Na některé vybrané akce je povinností přijít vdlouhé sukni či šatech a proto oblečení Maya Deluxe vyrábí množství šatů splývajících až na zem. Na druhou stranu můžete zvolit i kratší délky, které odhalují krásné nohy vokouzlujících střevíčkách. Tímto společenským oblečením, například kombinací slavnostních kalhot či sukní se zajímavě řešenými topy a halenkami docílíte jedinečné originality a podtrhnete svůj vlastní osobitý styl.

Společenské šaty pro každou postavu

Flitry, květinky a jemné barvy tvoří kontrast k jednobarevným šatům nápadných, někdy až geometrických vzorů. Stejně tak bohatě nabíraná zdobená sukně versus pouzdrový typ jednoduchých hladkých šatů sjemnými výšivkami. Každé postavě lichotí jiný typ a Maya Deluxe vždy obstará šaty pro každou postavu a dobře poradí. Na párty, plesu i svatbě si užijete svého dne, ale i vzdušných rób, které dokonale respektují vaši individualitu. Do nádhery šatů je ale zahnutá i pomoc lidem a ochrana životního prostředí. Při výběru materiálů jsou upřednostňovány takové, které jsou recyklovatelné a snižují tak dopad na přírodu. Kromě pečlivého výběru recyklovaných látek z energeticky úsporných zdrojů, je značka hrdá na své charitativní projekty, ve kterých pomáhá nevyléčitelně nemocným lidem s jejich svatbami. Sběrem šatů také snižuje hromadění obnošených věcí na skládkách.Tím vším se zmenšuje uhlíková stopa a celkový dopad na životní prostředí.