Nápověda a kontaktBezplatná doprava a vrácení zbožíVrácení zboží do 30 dnů
Filtr1

Mont Blanc
Katalog

Počet produktů: 61

Přes brýle Mont Blanc je svět hezčí

Tuto německou značku si nejspíše spojíte s výrobou psacích potřeb, hodinek, šperků či koženého zboží. Málokdo už ale ví, že se Mont Blanc specializuje také na skvělé a kvalitní sluneční brýle pro muže. Jeden by až nevěřil, kolik různých verzí a druhů slunečních brýlí existuje! 

Moderní, minimalistické a neodolatelné

Muži se v dnešní době o svůj vzhled starají mnohem více než kdy dříve. A my to jen kvitujeme! S tím je spojena i jejich otevřenost módním doplňkům. Stylové sluneční brýle už vlastní určitě každý z nich. Minimálně jedny! Nicméně stejně jako je to s ženami a jejich vztahem k slunečním brýlím, ani muži by neměli stavět vzhled tohoto módního doplňku nad jeho ochranný faktor. Díky bohu, že si tato firma potrpí nejen na design, ale i na zdravotní aspekt. Můžete si být jisti, že cokoli, co nese symbol hory Mont Blanc, nese záruku kvality. Perfektní, promyšlené zpracování je naprostou samozřejmostí. A v neposlední řadě: všechny čočky v jejich slunečních brýlích nabízejí skvělou průhlednost a zároveň efektivní ochranu před UVA a UVB zářením – přesně tak, jak to má být.

Sluneční brýle už ale po několik (desítek) sezón neslouží jen k ochraně zraku. Jedná se také o důležitou součást módních přehlídek. Jejich výrobci si toho jsou taktéž vědomi, a proto se snaží do všech svých kousků vložit něco navíc, aby si potenciální nositel vybral právě je. Zrovna Mont Blanc otevřeně mluví o tom, že do každého svého modelu vkládá duši. Všechny kusy jsou tedyobohaceny o jejich neprůstřelné hodnoty. Těmi jsou tradice, příběh, elegance a výdrž. 

Pánové mají na výběr hned z několika různých stylů obrouček i vzorů. Je libo hranaté se zvířecím potiskem anebo raději sáhnete po klasických pilotkách? Každé z nich se budou pyšnit notnou dávkou elegance, budou vyrobeny podle tradičních a časem prověřených metod či technologií a vydrží s vámi déle než vaše hypotéka. Všechny si s sebou navíc ponesou i příběh o svém vzniku. Není divu, že těmto brýlím propadá stále více a více mužů po celém světě.

Hledáte výjimečný dar pro vaši drahou polovičku, otce anebo skvělého kamaráda k jeho životnímu jubileu? Věřte, že těmito brýlemi vyjádříte nejen váš vřelý vztah, ale i svůj vkus a cit pro módu. Obdarovaný ani nebude muset značku vyloženě znát, kvalitu pozná sám na první pohled.  

Pokud budou sedět tvaru vašeho obličeje, určitě si pořiďte několik druhů. Na různé příležitosti se totiž hodí různé brýle, to dá rozum. Přece byste si nechtěli vzít na letní romantický výlet ty samé jako na pracovní setkání...  Mějte však na paměti, že musí slušet vašemu obličeji. Každému totiž bude sedět jiný set obrouček. Je pravděpodobné, že bude nějakou chvíli trvat, než najdete takové typy, které podtrhnou váš pohled i vaši osobnost. Výsledek už pak ale navždy bude stát za to.  

Německá kvalita se zkrátka pozná

Nezáleží, jestli máte raději minimalističtější kousky anebo fandíte výraznějším modelům. Mont Blanc je luxusní značka, která dokáže nabídnout kvalitní kousky ve všech možných barvách a stylech. Základem je sladit doplňky k vašemu aktuálnímu celkovému outfitu. Naštěstí to právě s těmito brýlemi není tak složité. Dokážete je snadno doladit ke všemu, co najdete u sebe v šatníku.

Ještě jeden tip na závěr. Na slunečních brýlích se rozhodně nesnažte ušetřit. Nejenže kvalita sluší každému a pozná se i z dálky, ale i vaše zdraví vám poděkuje. Raději si pořiďte pořádné brýle s ochrannou vrstvou, než abyste si zbytečně kazili zrak a platili za drahé operace očí.