Katalog

Oblíbené filtry
1 453 produktů
Sledujte značky, které vás baví
Budete mezi prvními, kteří se dozví o novém zboží a kolekcích.

Moschino: buďte styloví a nepřehlédnutelní!

Která značka vám umožní obléci se do bundy, sukně nebo třeba šatů s potiskem americké milionové dolarovky? A co takhle nosit tohle všechno dokonce pohromadě? Ponořte se do báječného světa této italské značky, kde kreativita nemá hranice a výstřední potisky jsou hlavním poznávacím znamením.

Módní kolekce nastavují zrcadlo společnosti

Moschino je jeden z nejznámějších italských domů módy a zároveň přední světová módní značka. Pod samotným názvem se skrývají další dvě podznačky, Boutique Moschino a Love Moschino, ale také kolekce parfémů. Velmi snadno ji od ostatních velkých jmen odlišíte, protože umí vybočovat z řady jako nikdo jiný. Výstřednost, barevnost a provokativní podtext je jejím poznávacím znamením. 

Unikátní styl značky často dokáže pobavit, ale i překvapit, v minulosti se návrhář také často dotýkal i závažnějších témat. Jak sám řekl: "Móda by měla být zábava, ale musí nést nějaké poselství. Já rád používám oblečení jako billboard." Svou tvorbou kritizoval módní průmysl jako takový, poukazoval na sociální problémy, mezi které patřilo například zneužívání drog, změna klimatu, násilí, znečištění životního prostředí nebo rasismus. 

Značka například zviditelňuje produkty a věci, které denně používáme či jako společnost konzumujeme ve velkém množství, a nechává je v několikanásobném měřítku natisknout na své kolekce. Podobně poupravila logo známého fast foodového řetězce a nechala jej našít na svetry a kabelky. 

Vyšlete do centra pozornosti i svoje potomky

Dětské kolekce od značky Moschino jsou rozhodně nepřehlédnutelné, ostatně jako značka sama. Italové vědí, jak upoutat pozornost nejedněch očí, často velmi extravagantními modely, střihy a potisky. Kolekce je vytvořená pro vaše jásající, nebojácné a zábavné ratolesti tak, aby je samotné bavila.

Kousky s velmi hravým designem vrhnou vaše dítko do centra pozornosti. Značka si zakládá na výraznosti svými veselými potisky, grafickými slogany a paletkou trendy barev. V kolekcích se nachází také ikonický potisk postavy medvídka Teddy Bear Moschino a dalších. Z dětské kolekce bez problému vyberete kousky pro šestiměsíční batole i osmiletého školáka.

Jak kombinovat pestré kousky a vypadat stylově?

Vždy záleží na tom, co chcete svým oblečením říct a jak to chcete společnosti sdělit. Pokud máte stejný postoj, jaký měl sám zakladatel, nebojte se povolit uzdu fantazii a pusťte se do různých barevných kombinací. Jestli více tíhnete k ležérnímu městskému looku, kombinujte Moschino kousky vždy v adekvátní míře. Klidně vám postačí jeden výrazný designový kousek, který už poté můžete zkombinovat s monochromatickými či tělovými barvami, a výsledkem bude originální outfit, který vás bude bavit.