Oblíbené filtry
31 produktů

Dětské oblečení Müsli by GREEN COTTON

Ještě před narozením miminka shánějí mladé maminky potřebné oblečení a výbavu. Vše podrobují důkladné analýze, neboť miminku musíme zaručit volnost pohybu pro správný rozvoj, ale i dostatek tepla i prodyšnosti. Právě značka Müsli by GREEN COTTON sláskou navrhuje kojenecké a dětské oblečení určené pro každodenní použití, ale i pro zvláštní příležitosti. Každý kousek oblečení je vyvinut tak, aby byl zajištěn zdravý vývoj dítěte již od kojeneckého věku. Zvolené oblečení umožňuje plný rozsah pohybu a je flexibilní. Zároveň je roztomilé i stylové. Vybírat můžeme zjemných přírodních tónů a motivů, různých kolekcí, ale i oblečení sobrázky.

Dětské oblečení musí být praktické a odolné, aby batole bylo při svých objevech stále chráněno. Zároveň chytré ve své funkčnosti, aby bylo jednoduše vyměnitelné, tedy srychlým a pohodlným zapínáním na patentky.

Objevte organické materiály značky Müsli by GREEN COTTON

Velmi důležitým kritériem při pořizování dětského oblečení je výběr materiálu. Značka Müsli by GREEN COTTON šije oblečení zorganických materiálů, které jsou měkké a jemné a plně respektují citlivou dětskou pokožku. Mnoho zpoužitých materiálů je také šetrných kživotnímu prostředí. Pro jejich výrobu jsou použity suroviny zekologického zemědělství, které podporuje zdravější farmy a vodní toky. Některé se pyšní certifikátem, který pomáhá vyhledávat výrobce zaručující lepší pracovní podmínky. Mezi nejoblíbenější materiály patří certifikovaná bavlna. Veškeré oblečení je dobře pratelné, odolné proti poškození a příjemné na dotek.

Oblečení pro dívky i pro chlapce

Vždy si přejeme, aby naše miminko bylo hlavně zdravé a spokojené. Chceme mu zaručit správný vývoj a obléci jej do pohodlného svršku. Zde najdete oblečení pro dívky i pro chlapce. Už u malých body můžeme diferencovat oblečky a například pro dívky zvolit volánky a květinky na šatech nebo velké mašle u pasu. Po čase děti odrůstají ze svých oblíbených věcí a je potřeba pořídit nové. Tady se nemusíme obávat, neboť nabídka slušivých designových oblečků je široká a vrůzných velikostech.