Velké kabelky

Oblíbené filtry
2 832 produktů

Velké kabelky jsou nezbytným doplňkem moderních a úspěšných žen

Velké kabelky ženám jednoduše sluší. Jsou dokonalým doplňkem jejich business stylu, ale i skvělým pomocníkem při odpoledních nákupech. Jejich praktičnost oceníte zejména při každodenním nošení.

Velké kabelky jsou především praktické

Vnitřní prostor velkých kabelek skýtá ideální možnost, jak mít s sebou po celý den vše potřebné. Při jejich výběru je třeba myslet na to, jak je vnitřní prostor kabelky organizován. Kolik má nejrůznějších přihrádek a kapsiček, do kterých můžete ukrýt svoje poklady, peníze nebo i hygienické potřeby. Častým požadavkem zejména žen pracujících v kanceláři je dostatečná velikost tašky, protože je třeba, aby se do ní vešly složky ve velikosti A4. A také lehká svačinka.

Praktickou součástí velké kabelky je její velké ucho, které musí být dostatečně dlouhé, abyste mohla kabelku pohodlně nosit přes rameno. Druhou variantou je nošení kabelky na předloktí. Takto budete vypadat nejen elegantně, ale ukážete svou oblíbenou kabelku v plné kráse. Jen myslete na to, že v takovém případě byste měla mít tašku spíše poloprázdnou, protože na předloktí nic těžkého dlouho neunesete. Vedle velkého ucha mají velké tašky často i delší popruh, aby se mohly nosit také ve stylu crossbody. Je to nejpohodlnější a nejbezpečnější způsob nošení tašky.

Design velké kabelky prozradí váš vkus

Velké dámské kabelky jsou velice oblíbené, proto se výrobci doslova předhánějí, aby se trefili do vkusu úspěšných žen. Kabelky proto zdobí nejrůznějšími kameny, výstřižky barevných látek nebo nápadné přívěšky. Kabelku dokážou ozvláštnit i zipy od kapes nebo řemínky a volba jejich barvy. Parametrů je zkrátka spousta a záleží jen a jen na vkusu každé ženy, která kabelka ji zaujme na první pohled. Výběr nové kabelky není o rozumové volbě, jedná se čistě o emoční záležitost, proto vybírejte podle aktuální nálady a klidně si pořiďte tašek víc. Na každé roční období, na veselé a slunečné dny, ale i na ty deštivé a pochmurné. Protože krásný doplněk dokáže divy!