Oblíbené filtry
89 produktů
Sledujte značky, které vás baví
Budete mezi prvními, kteří se dozví o novém zboží a kolekcích.

Vsaďte na veselou dámskou módu NEW Girl ORDER

Pořiďte si veselou dámskou módu, která ctí poslední módní trendy a spojuje v sobě vše potřebné. Kousky značky NEW Girl ORDER jsou navrhovány s ohledem na to, aby ve vás vyvolaly pozitivní ohlasy. Kvalitní materiály se zde snoubí se zajímavými vzory a špičkovým ušitím.

Značka NEW Girl ORDER při své produkci oblečení dbá na několik základních principů. Především je oblečení navrhováno a vyráběno s ohledem na etickou stránku věci. Kromě toho v sobě spojuje vášeň pro módní trendy, jedinečnost a autenticitu. I z toho důvodu se jednotlivé kousky těší velké oblibě.

Oblečení NEW Girl ORDER sází na kvalitní materiály

Oblečení NEW Girl ORDER nejen skvěle vypadá, ale také se příjemně nosí zásluhou kvalitních materiálů. Jednotlivé kousky jsou vyrobeny například ze 100% bavlny, která se těší dlouhé životnosti a značka se tímto způsobem snaží dodržovat základní pravidla udržitelnosti. Věří totiž, že vám vybrané kousky budou dělat radost v šatníku po dlouhá léta a tímto způsobem dojde k omezení stálého nakupování nového oblečení.

Těšit se můžete jak na klasické nadčasové střihy, tak i originální varianty. Některá trička a topy například používají zkrácený střih, který bude skvěle vypadat v kombinaci s kousky s vysokým pasem. Díky rozmanitým potiskům si můžete vybrat poměrně originální modely, které se vám budou skvěle kombinovat s neutrálními kousky.

Stylová trička, topy a mnoho dalšího

V této kategorii na vás čeká velké množství nejrůznějších kousků, které využijete při vytváření každodenních outfitů do školy, do práce ale i pro nejrůznější volnočasové aktivity. Pořídit si můžete třeba stylové sety designově sladěných setů, které se skládají ze šortek a topů. K tomu můžete přidat třeba jednoduchou svrchní košili, pohodlné tenisky a vyrazit na procházku.

Nebo si vyberte elegantní šaty, které využijete třeba při posezení s přáteli. Hodit se k nim budou třeba vzdušné sandály nebo espadrilky v minimalistickém provedení. K tomu přidejte jednoduchou crossbody kabelku, sluneční brýle a doplňky.