Oblíbené filtry
100 produktů
Sledujte značky, které vás baví
Budete mezi prvními, kteří se dozví o novém zboží a kolekcích.

Pánské oblečení Newport Bay Sailing Club

Touha po dobrodružství a lákání dálek, to jsou inspirace, které motivují návrháře značky Newport Bay Sailing Club kvytváření uvolněného volnočasového pánského oblečení. Nesvázaní formálností kancelářských obleků si mohou pánové vtěchto oděvech užívat volnosti a odpoutanosti, starosti hodit za hlavu a oddávat se čistě volnočasovým radovánkám. Aktivní život vkaždém ročním období je zdravý způsob smýšlení, podporuje nejen fyzické, ale i mentální zdraví. At už jste duší námořník či ne, voblečení Newport Bay Sailing Club můžete vyrazit nejen sjachtou na moře, ale kamkoliv se vám zlíbí. Jde o hravost a originalitu přinošení těch správných věcí.

Ležérní styl pohodlného oblečení usnadňuje jakýkoliv pohyb a výběrem příjemných materiálů i dokonalý pocit lehkosti při jeho nošení. Po celý den budete svobodní a přitom vytříbeně elegantní.

Sportovní styl oděvů Newport Bay Sailing Club

Na první pohled je rozpoznatelný sportovní styl oděvů Newport Bay Sailing Club. Tolik oblíbená jednoduchá trika i polotrika, šortky i dlouhé kalhoty, to vše patří do výbavy gentlemana sportovce. I další neformální kousky jako jsou mikiny, košile nebo bundy, které můžete vrstvit dle aktuálního počasí a druhu aktivity. Celý outfit se dá završit nepromokavým kabátem nebo hřejivou bundou skapucí tak, abyste byli i vdešti a větru chráněni a naplno si užívali svých podniků a cest. Ty se samozřejmě mohou odehrávat i vběžném prostředí, neboť tyto oděvy jsou koncipovány i jako volnočasové a městské. Užijete je tedy po celý den vprůběhu roku a kdekoliv. Opravdové univerzální použití.

Námořnický vzhled

Značka vychází ze své námořnické tradice a vzhled většiny oblečení je inspirován mořem, jachtařením a cestováním. Některé cesty za dobrodružstvím bývají velmi divoké, ale ne tak oblečení Newport Bay Sailing Club. Vybrané kousky jsou vsolidních tlumených barvách svelmi malým logem. Jiné jsou ale naopak plné sytým barev a velkých potisků. Vždy ale se zaměřením na perfektní zpracování a drobné detaily jako jsou praktické skryté zipy nebo kapsy sklopami. Trička jsou navíc vyráběna ze 100% organické bavlny z ekologického zemědělství a barvení inkoustem probíhá na vodní bázi, čímž dochází k velké úspoře vody a vodních zdrojů. Firma vyrábí na základě férových principů a snaží se respektovat rovný přístup k ženám i mužům a dbát na spravedlivý postoj ke všem zaměstnancům.