Nápověda a kontaktBezplatná doprava a vrácení zbožíVrácení zboží do 30 dnů
Filtr1

Nike SB
Katalog

Počet produktů: 146

Nike SB – značka, která změnila pohled na skateboard

Nike SB je řada bot a oblečení značky Nike vytvořených pro skateboardisty. Na designu obuvi se podílely profesionálové jako Stefan Janoski, Eric Koston nebo Paul Rodriguez. Kolekce je skvělým příkladem toho, jak i celosvětově známá společnost podporuje relativně malou komunitu. A co vy, máte doma prkno?

Boty jako nejdůležitější prvek každého skateboardisty

Řada se poprvé objevila v roce 2002. Zpočátku cílila jen na fanoušky skateboardu a jezdce samotné. Postupem času se ale výrobky stávaly stále populárnějšími a přesahovaly úzkou skupinu těchto nadšenců. Od samého začátku značka investovala do nadějných talentů a v týmu Nike závodí jen ti nejlepší.

Pokud jde o nabídku této řady, jedná se o velmi promyšlené kousky, které především ohromují kvalitou a designem. Mnoho let tradice a obrovských zkušeností s navrhováním sportovní obuvi umožnilo Nike vytvořit řadu přizpůsobenou světu skateboardů – technicky i vizuálně. Lze s jistotou říci, že značka Nike SB a její obuv stanovily pro boty na skate nové standardy.

Proč zvolit Nike SB? Rozhodně vyniká moderním a zároveň klasickým designem a fascinující kvalitou. Zkrátka ideální řešení pro všechny fanoušky skateboardingu. Jestli se chcete cítit bezpečně a jistě i během nejodvážnějších triků, vyzkoušejte obuv Nike Zoom Air se speciálním odpružením. 

V kolekci najdete spoustu zajímavých bot. Základním modelem jsou Janoski, ty byly vytvořeny speciálně pro nejlepšího jezdce týmu Nike – Stefana Janoskiho. Kromě široké nabídky obuvi nabízí Nike SB mnoho dalších produktů, jako jsou mikiny, trička, bundy, ponožky a čepice, které se mohou stát ukazatelem vašeho stylu.

Bez ohledu na pravidla...

Skateboardová obuv patří k nejzásadnějším prvkům (kromě vybavení) každého jezdce. Nejdůležitější je samozřejmě pohodlí a funkce, jako je tlumení nárazů a dobrá přilnavost. Klíčovou roli zde hraje také design, protože ať už zrovna jezdíte na prkně nebo jdete jen ven, chcete světu ukázat, co vyznáváte a co máte rádi. 

Subkultura skateboardistů je jedinečná v tom, že se neřídí žádnými pravidly. Každý je otevřený, má svůj styl a bez ohledu na ostatní se obléká do toho, co je mu blízké. Můžete vytvořit jakékoli kreace podle vlastního úsudku. Vždy budete unikátní.

Kšiltovka, batoh, retro tričko, šortky a volná mikina... To je představa vysmátého skejťáka, jak projíždí městem a sem tam hodí nějaký trik. Určitě ne každý ale ví, že skateboard má kořeny v surfování. Styl sjíždění vln je dnes viditelný nejen v technice jízdy, ale také na oděvu. Ten by vás neměl nijak omezovat. Nike SB ví přesně, co je pro jezdce důležité – nechte se inspirovat i vy.