Oblíbené filtry
233 produktů
Sledujte značky, které vás baví
Budete mezi prvními, kteří se dozví o novém zboží a kolekcích.

Noisy May Curve aneb dejte svým křivkám vyniknout

Značka Noisy May se zrodila v roce 2013. Začínala především prodejem džín vhodných pro lidi různých postav, a toho se i nadále drží.

Vkategorii Noisy May Curve naleznete oblečení vhodné pro lidi větších velikostí. Pořiďte si trika, šaty či kalhoty plus size.

Zvolit můžete například příjemné a pohodlné džíny, které vaše tvary hezky obepnou, a doplnit je pak můžete například košilí vzajímavém odstínu – třeba zelené či modré. Takový outfit pak snadno oblečete třeba do práce nebo do města.

Oblečení Noisy May Curve pro plus size milovníky módy

Nabídka je skutečně široká a nemusíte se bát, že by vám oblečení nesedělo. Bylo navrženo tak, aby vyhovovalo lidem svýraznějšími křivkami.

Nebo si pořiďte například šaty perfektní na léto. Je-li chladno, přiberte ještě bundu či svetr a zajistěte si maximální pohodlí a styl.

Oblečení Noisy May Curve myslí na každého. Nabídka velikostí a střihů je široká. A je na vás, jestli dáváte přednost skinny džínám, riflím srozšířenými nohavicemi nebo třeba boyfriend džínám.

Noisy May Curve aneb pohodlí a styl

Pokud se chcete cítit obzvlášť pohodlně, doporučujeme pořídit rifle se zvýšeným pasem a knim si vzít top se širokým – hranatým či kulatým – výstřihem a volnějším spodním lemem. Pozornost tak navedete tam, kam chcete.

Milujete-li džíny, nabídka oblečení Noisy May Curve vás jistě potěší. Ktakovým džínám můžete kombinovat nejrůznější typy obuvi.

Volíte-li pohodlí, volte pantofle či sandály. Pokud vás čeká nějaká sportovní aktivita či delší procházka, nejjistější volbou budou pohodlné tenisky. Pokud chcete být sexy a zapůsobit, vyberte si lodičky či jiné boty na podpatku. Volit můžete jak podpatek jehlový, tak klidně blokový nebo, hledáte-li větší stabilitu, podívejte se po botách na klínku. A pokud je zima, hledejte kdžínám této značky buď stylové kozačky nebo pohodlné kotníkové boty, podle toho, čemu právě dáváte přednost.