Katalog

Oblíbené filtry
149 produktů
Sledujte značky, které vás baví
Budete mezi prvními, kteří se dozví o novém zboží a kolekcích.

Oakley, to je lídr v inovacích!

Nikdo by dobrovolně nechtěl přijít o zrak, proto je dobré se před slunečním zářením chránit jak nejlépe dokážeme. Oakley se právě na tento úkol zaměřuje a snaží se vytvářet brýle v té nejvyšší kvalitě. Především tak, aby vám při sportu i při dalších volnočasových aktivitách slunce nebránilo si to venku pořádně užít. A nemusíte přitom ani mhouřit oči!

V nížinách je důležité chránit si zrak stejně jako v horách na ledovci!

Určitě nám dáte za pravdu, že dělat motocross, lyžovat nebo trávit nedělní odpoledne na golfovém hřišti není úplně totéž. Oakley se proto specializuje na brýle a sportovní vybavení pro různé druhy sportů a volný čas. Jejich brýle se dají laicky rozdělit na sportovní, stylové a lyžařské.

A co Oakley proslavilo úplně nejvíce? Je to optická technologie s vysoce rozlišovací schopností, vytvořená speciálně podle požadavků vrcholových a profesionálních sportovců.

Pořídíte-li si tyto brýle, můžete očekávat optickou čistotu a věrné zobrazení toho, na co se díváte. Tato značka má opravdu velkou vášeň a nadšení pro inovace. Firma má na svém kontě přes 600 celosvětových patentů na své technologie a design, což vyjadřuje její silné odhodlání vytvářet a vyvíjet pro své zákazníky stále lepší a kvalitnější produkty.

Značka proměnila sluneční brýle z běžné potřeby na životně důležité vybavení

Pojďme se v rychlosti podívat na několik technologií. Za tu nejlepší průhlednost mohou transmisivní čočky, které se automaticky zatmavují a zesvětlují. Brýle také disponují velkou odolností proti nárazům. Už se vám nestane, že by se vám roztříštily přímo na obličeji.

Originální hydrofobní povrch způsobuje, že čočky jsou odolné vůči nahromadění vlhkosti. Jedním z nejznámějším patentů značky jsou brýle O Frame s cylindrickým zakřivením skel vhodné pro periferní vidění. Tato technologie změnila pohled na svět nejen profesionálům, ale dodala jiný rozměr výkonu i víkendovým sportovcům.

Oakley nejsou pouze ochranné brýle, ale i kvalitní oblečení

Nepřeberné množství pánského a dámského vybavení pro velkou škálu sportů i volnočasových aktivit. Velmi oblíbenými kousky této značky jsou mikiny přes hlavu, především pro pány. Jsou pohodlné a velmi praktické při outdoorových činnostech i domácím lenošení. Dámy si mohou zase vybrat ze stylových kombinací lyžařského oblečení.

V nabídce také najdete velkou škálu doplňků pro mnoho sportů s velmi propracovaným a funkčním designem. Nicméně vlajkovou lodí značky Oakley zůstávají brýle. Chraňte si svůj nejdůležitější smysl. Vaše oči vám budou vděčné.