Oblíbené filtry
  • Pánové
  • Děti
345 produktů
Sledujte značky, které vás baví
Budete mezi prvními, kteří se dozví o novém zboží a kolekcích.

Řada Object Petite přináší modely pro ženy drobné postavy

Pokud máte drobnější postavu a hledáte značku, která vytváří oblečení pro moderní a kreativní ženy se silnou osobností a smyslem pro životní prostředí, jste na správné adrese. Zalando vám přináší kolekci Object Petit.

Tato značka věří, že oblékání je více než slepé následování trendů. Sází nakvalitu, cit pro individuální styl a trvalé hodnoty. A k takovému životními přístupu patří také ohled na životní prostředí a snaha o šetrné využívání přírodních zdrojů.

Kolekce Object Petite pro drobnou postavu je krásná a udržitelná

Jednoduché, praktické, a přesto přirozeně ženské a elegantní je oblečení zkolekce Object Petite. Ať už si na neformální setkání spřáteli oblečete džíny a jednoduchou košili či top, nebo hledáte rafinovanější šaty pro společenskou příležitost nebo důležitou schůzku, vmodelech navržených smyšlenkou na kvalitu a ženskost budete vždy vypadat jedinečně.

Návrháři značky pracují svelkým citem pro detail a kvalitu, a tak vám přinášejí nejen zajímavý design, ale také pohodlí a dobrý pocit. Na duši vás zahřeje i vědomí, že vaše oblíbené oblečení bylo vyrobeno nejen srespektem kživotnímu stylu moderních žen, ale také kpřírodě a udržitelnosti života na naší planetě.

V oblečení Object Petite se budete cítit prostě dobře. Vyzkoušejte některé ze zajímavě řešených šatů svýrazným pasem nebo rovným střihem, zdůrazní vaši siluetu a přirozenou eleganci. Vkolekci najdete také atraktivní kabáty a bundy, perfektně střižené pro drobnou postavu tak, abyste se vnich „neztrácela“.

Přistupte kudržitelnosti kreativně a smysluplně

Ženy mají vsoučasnosti spoustu práce, zájmů i tvořivých nápadů, které se nebojí realizovat. Stále více znás nakupuje sohledem na ochranu životního prostředí a upřednostňuje produkty vyrobené šetrnějším a odpovědnějším způsobem, než bývalo obvyklé.

I vkolekci Object Petite na Zalandu najdete možnost, jak smysluplně podpořit to, na čem vám opravdu záleží. Hledejte označení Udržitelnost a přečtěte si, jak konkrétně vámi vybraný výrobek přispívá klepšímu životu na Zemi.

Milujete procházky vlese? Pak vás bude zajímat, že značka Object využívá pro výrobu i odpovědně získané lesní materiály, jako je viskóza, dřevo, papír nebo korek. Takové materiály jsou certifikované a pomáhají chránit staré a ohrožené lesy. To je jen jeden zpříkladů, jak značka přispívá květší úspornosti a šetrnému využívání přírodních zdrojů. Oblečte si svůj kousek zřady Object Petite a udělejte krůček kudržitelnosti i vy.