Nápověda a kontaktBezplatná doprava a vrácení zbožíVrácení zboží do 30 dnů

Počet produktů: 1

Bezpečné kroky na horách i v poušti v botách The North Face

Už od svého narození v 60. letech pomáhá značka The North Face průzkumníkům a dobrodruhům všeho druhu objevovat svět. Od vzdálených výletů do neznámých koutů po víkendové rekreační výstupy nabízí The North Face ty nejlepší outdoorové zážitky.

Stejně jako oblečení, i boty značky The North Face jsou vysoce funkční a mimořádně praktické. I přesto mají svůj jedinečný styl, který je nezbytností pro každého začínajícího neohroženého průzkumníka.

V nabídce ale najdete kromě kvalitních trekkingových bot i praktické a elegantní pantofle a žabky, tenisky na chůzi i běh, sandály, a další všestranně konstruované modely, které vám usnadní pohyb při různých sportovních i nesportovních aktivitách.

Když dobrodružství, tak v botách The North Face

Pokud jste typ posedlý objevováním nekonečných přírodních krás, můžete se s chutí vrhnout do každého nového dobrodružství. V botách od The North Face budete mít při každém kroku jistotu, že zvládnete každou nástrahu terénu bez újmy. Navíc v suchu a teple, s maximálním pohodlím pro vaše nohy.

Nemusíte se hned vydat na Mount Everest, abyste si užili pohodlí, které skýtají boty této světoznámé značky. V trailových teniskách pohodlně zdoláte i pořádně dlouhou trať bez ohledu na povrch, zatímco boty na chůzi poskytnou vašim nohám nevídanou podporu, kterou oceníte při potulkách volnou přírodou.

Funkční materiály udrží teplo v chladném prostředí, a naopak zajistí vzdušnost a odvětrávání při zvýšeném výkonu či v horkých letních dnech. Ať už zdoláváte vrcholky zasněžených hor nebo pouštních dun, či křížujete zamrzlé jezero jako správný ultra-maratonec, v botách od The North Face budou vašeno nohy vždy v pohodě a v bezpečí.

Zdolávejte výzvy stylově v obuvi The North Face

Nezáleží, jakou metu chcete zdolat a jaký svůj osobní rekord překonat. Pokud se rádi překonáváte, dělejte to ve spolehlivé obuvi, která vás ochrání před nástrahami a dopřeje vám klid pro plnohodnotný prožitek.

V zimě nebo v létě, na sněhu či u vody navíc můžete poznávat přírodu i své schopnosti s dobrým pocitem, protože The North Face klade důraz na respekt k přírodě a používá pro výrobu svých produktů šetrné zdroje i materiály.

Prožijte s botami The North Face každé dobrodružství naplno a ukažte všem, že sportovní nadšenec může vypadat stylově a skvěle.