Katalog

Oblíbené filtry
1 167 produktů
anounouuu
anounouuu
anounouuu·

Sledujte značky, které vás baví

Budete mezi prvními, kteří se dozví o novém zboží a kolekcích.

ONLY Petite pro moderní ženu

ONLY je dánská značka známá především svými kvalitními riflemi. Nabízí oblečení vležérnějším uvolněnějším stylu. Najdete tu jak džínové kousky, tak příjemné úplety a trika se zajímavými potisky.

ONLY Petite je pak kolekcí speciálně určenou ženám menšího vzrůstu a drobnější postavy. Nemusíte nakupovat vsekci sdětským oblečením, vše pohodlně najdete vnabídce kolekce ONLY Petite.

Vybíráte nové kousky do teplejšího počasí? Co třeba zkombinovat klasickou džínovou bundu ONLY a maxi šaty skvětinovým potiskem? Vlétě je doplníte o pohodlné sandály, na podzim o elegantnější kotníkovou obuv.

Oblečení značky ONLY Petite pro drobné ženy

Oblečení značky ONLY se pocitově perfektně hodí na festivaly, ale samozřejmě nejen na ty. Najdete tu příjemné volné haleny, uvolněné střihy, například i srozšířenými rukávy či nohavicemi. Najdete tu nejrůznější módní střihy. Často se zajímavými potisky či vzory a vširoké nabídce barev a velikostí.

I u ONLY Petite je samozřejmostí každodenní funkčnost oděvů a jejich moderní design. I ženy drobnějších postav tak mají kdispozici široký výběr nejrůznějších kousků oblečení, a to ve skvělém designu.

Značka již má něco za sebou. Vznikla v polovině devadesátých let vDánsku a rychle se stala oblíbenou značkou vrůzných koutech světa.

ONLY Petite na míru vaší drobnější postavě

Oblečení ONLY Petite se vám bude hodit na hudební festival, procházku po městě spřáteli, na víkendový výlet i kamkoli jinam. Jedná se o cool značku především pro trávení volného času.

Vkolekci ONLY Petite naleznete především ležérní modely vhodné pro volný čas, jsou tu ale kdispozici i kousky formálnější, ve kterých můžete klidně vyrazit na svatbu či schůzku.

U této stylové skandinávské značky si můžete být jisti kvalitním zpracováním, originálním stylem a všestranností nabízených kousků. Díky ONLY Petite navíc víte, že i vám bude oblečení sedět jako na míru dělané. Značka ONLY navíc používá recyklované materiály a za cíl si vytyčila snížit emise skleníkových plynů. Zapojila se také do iniciativy cílící na nižší spotřebu vody při výrobě.