Katalog

Oblíbené filtry
4 711 produktů
Sledujte značky, které vás baví
Budete mezi prvními, kteří se dozví o novém zboží a kolekcích.
ajdasamec
ajdasamec
ajdasamec·

ONLY pro ženy, které se umí oblékat

ONLY si zamilujete. Přísaháme! A nezáleží na tom, jestli je módě váš koníček a nadšeně si listujete módními časopisy. Anebo dáváte přednost praktičnosti a ráno nemáte času nazbyt. Prostě se jenom potřebujete dobře obléknout tak, abyste se cítila příjemně po celý den. 

V jednoduchosti je krása a Dánové to vědí

Přesně proto od ONLY žádné výstřelky nečekejte. Pokud jste někdy navštívili jakoukoliv skandinávskou zemi, jistě jste si při procházení ulicemi všimli, že se běžně s pestrými barvami nebo výraznými vzory nesetkáte. I přesto máte pocti, že to tam lidem sluší. Tato nedbalá elegance zkrátka umí zaujmout.

ONLY se vyznačuje jednoduchostí, ale stále si zachovává jedinečnost. Jednobarevné kousky se zajímavými detaily nebo decentní vzory, právě tímto vás dánská značka upoutá. Jednotlivé kusy oblečení můžete vzájemně do nekonečna kombinovat dle chuti a nálady i příležitosti. Tím si každá jedna žena snadno vytvoří unikátní osobní styl pro každou situaci a ani nemusí mít šatník nabitý k prasknutí. O to se vlastně Troels Holch Povlsen snažil už tím, jak svou novou značku v roce 1995 pojmenoval.

ONLY you, jen vy. Všechno záleží jen na vás. Jak se cítíte, jak vypadáte a kdo jste. To jediné, na čem opravdu záleží. 

Pro co se raději a častěji rozhodnete? Pro tričko, které je jen pěkné, anebo pro to, které se navíc i příjemně nosí?

Retro, střídmé vzory i jemná krajka

U návrhářů vždy oceňujeme, když oblečení umí navrhnout pro různé příležitosti. A to Troels rozhodně umí. Pokud zrovna na sebe zrovna nechcete upozorňovat a vyčnívat z davu, ONLY je vám k dispozici. Totéž platí i v případě, že  naopak chcete přitáhnout pozornost. 

Jejich značka se hodně inspiruje retrokulturou, ale dokáže své modely pojmout takovým způsobem, že si je zamilujete. A to i v případě, že nejste vyloženě příznivcem tohoto typu oblečení. Přestože sází vždy na jednoduchost, určitě nás nikdy nebude nudit. Někdy použije nenápadnou krajku, jindy zajímavý detail, který přitáhne vaši pozornost. 

ONLY je značka pro dospělé ženy, které už překonaly období velkých výrazných obrázků přes celé tričko nebo vyzývavých kousků. Pro ty, co mnohem více potěší vkusný podzimní kabát, lehká blůzka s malou výšivkou na rukávu nebo džíny, které přesně kopírují siluetu a nikde netáhnou ani neškrtí. Pro ty, které se vždy rády nechají překvapit něčím výjimečným.