Pánské kotníkové boty

Oblíbené filtry
2 793 produktů

Pánské kotníkové boty jsou stylové a elegantní

Hledáte elegantní obuv, která bude skvěle vypadat při nejrůznějších příležitostech? Sázkou na jistotu jsou v tomto případě právě pánské kotníkové boty, které se u mužů těší velké oblibě. Není divu - jsou totiž jednoduché, minimalistické a snadno se kombinují s nejrůznějšími kousky.

Jak už samotný název napovídá, jejich výška dosahuje právě nad kotníky. Vnitřní část může tvořit nějaký hřejivý materiál, aby boty zajistily vaše pohodlí i při mrazivých dnech a jejich nazouvání většinou usnadňuje boční zip nebo guma.

Kotníková obuv se snadno kombinuje

Kotníkové boty symbolizují univerzální obuv, která by neměla chybět ve vašem botníku. Skvěle vypadají v kombinaci s elegantním i volnočasovým oblečením a vy si je proto díky jejich univerzálnosti zaručeně oblíbíte. Hodí se ke kožené i sportovní bundě, ale i elegantnímu kabátu. Záleží zkrátka na vás, jaký styl u vás převládá.

Pánské kotníkové boty na Zalandu najdete v nejrůznějších barevných provedeních. Dominují jim neutrální a tlumené odstíny, jako je například hnědá, šedá, černá nebo tmavě modrá. Takové barvy se skvěle kombinují s ostatními a vy si proto nebudete muset lámat hlavu nad tím, co by se k vaší obuvi hodilo.

Různé materiály a populární značky

Pro kotníkové boty jsou typické kvalitní a nepromokavé materiály, aby obuv dobře obstála i v nepříznivém počasí. Velmi často se u nich můžete setkat s masivní podrážkou se vzorem, díky kterému na nich neuklouznete. Kotníková obuv se obvykle vyrábí z pravé kůže nebo její syntetické napodobeniny. Záleží jen na vás, čemu se rozhodnete dát přednost.

Na Zalandu si můžete vybrat z nejrůznějších světoznámých značek, které pánské kotníkové boty navrhují. Díky široké nabídce možná objevíte značku, o které jste nikdy neslyšeli a můžete ji podpořit. A nebo si pořiďte obuv od vašeho oblíbeného brandu. Prohlédněte si celou aktuální nabídku a vyberte si nový kousek do vašeho botníku.