Pánské peněženky a pouzdra

Oblíbené filtry
1 093 produktů

Pánské peněženky a pouzdra jsou důležitým společníkem pro každý den

Ačkoli by se to na první pohled nemuselo zdát, pánské peněženky a pouzdra jsou velice významnou součástí mužského života. Provází svého majitele každým dnem, musí být vždy po ruce a dobře sloužit.

Výběr pánských peněženek a pouzder je tedy citlivou a velice individuální záležitostí. Určitě se vyplatí investovat do kvality, protože peněženku vytahujeme každou chvíli, a musí proto být odolná a připravená vydržet intenzivní námahu.

Ať už svoji pánskou peněženku nebo pouzdro nosíte v kapse, v batohu, aktovce nebo ledvince, vyberte si takovou, která bude nejlépe odpovídat vaší osobnosti a životnímu stylu.

Co zvážit při výběru peněženek a pouzder pro muže

Peněženek a pouzder pro muže existuje mnoho variant vyrobených z různých materiálů, různě uspořádaných a tvarovaných. Zřejmě nejoblíbenějšími jsou takzvané dvojdílné peněženky, jež nabízejí dostatek prostoru pro bankovky, drobné i bankovní karty. Přitom mají většinou rozměry, jež se pohodlně vejdou do kapsy.

Kdo má rád dobrý přehled a dostatek místa, sáhne po trojdílné peněžence pro muže, která se ovšem logicky do obvyklé kapsy nevejde. Minimalistickou volbou pak mohou být malé pánské peněženky a pouzdra, jako jsou dolarovky a spony na peníze.

Mnoho mužů ocení i možnost uložit si drobnosti ve svém batohu, aktovce do práce nebo sportovní tašce do praktického pouzdra, které ochrání vizitky, klíče nebo mince. Barvu pouzdra můžete sladit s peněženkou nebo vybrat výrazný odstín, díky kterému své pouzdro v zavazadle rychleji najdete.

O pánské peněženky a pouzdra se vyplatí pečovat

Ať už si vyberete jakýkoli druh z kolekce pánských peněženek a pouzder, je potřebné věnovat jim alespoň čas od čas trochu péče. Po otření vlhkým hadříkem namočeným ve vlažné vodě nebo v roztoku vody a mýdla a následném osušení peněženka určitě prokoukne.

V případě kožené pánské peněženky nebo pouzdra můžete svůj oblíbený doplněk následně ošetřit ochrannou emulzí nebo krémem, který ho bude chránit před znečištěním a skvrnami. Bez ohledu na to, jestli chodíte rádi v teplákové soupravě nebo v obleku, mít v pořádku peněženku se vždy vyplatí.

Barvy a design slaďte se svým unikátním stylem

Když se rozhodujete, kterou z kolekce pánských peněženek a pouzder zvolit, sáhněte po takové, která bude nejlépe odpovídat vašemu životnímu stylu. Sportovci dají možná přednost karbonovým vláknům, která poskytnou zvýšenou ochranu. Elegáni mohou dát přednost vysoce kvalitnímu syntetickému materiálu nebo pravé kůži, která bude ladit s řemínkem hodinek, koženým páskem nebo koženou cestovní taškou. Z naší kolekce pánských peněženek a pouzder si určitě vyberete, když hledáte menší praktickou peněženku do kapsy, nebo objemnější kousek s dostatkem místa na karty a třeba i osobní doklady.