Pánské peněženky a pouzdra

Oblíbené filtry
986 produktů
benbrur
benbrur
benbrur·

Pánské peněženky a pouzdra mužům velmi sluší

Pokud si potrpíte na kvalitní oblečení, určitě dbáte i na to, aby všechny doplňky, které každý den potřebujete, zapadly do vašeho osobního stylu. Na Zalandu si můžete vybrat ze široké nabídky kvalitních značkových peněženek a pouzder pro různé využití. Pojďme se na tuto nabídku podívat podrobněji.

Značkové peněženky a pouzdra pro muže dotvářejí jejich osobitý styl

Peněženku potřebuje snad každý z nás. Zatímco ženy často upřednostňují spíš rozměrově větší peněženky, muži potřebují menší velikosti, protože peněženku nejčastěji nosí buď v zadní kapse kalhot, anebo v náprsní kapse saka. A na rozdíl od žen si do peněženky nejčasteji dávají, pro někoho možná překvapivě, pouze peníze.

Kvalitní peněženky a pouzdra pro muže dodávají na trh snad všichni přední světoví výrobci kvalitního oblečení a obuvi. Není proto těžké sladit své oblíbené oblečení i se značkou peněženky. Při výběru nové portmonky ale vybírejte i podle toho, jak se vám líbí její vnitřní uspořádání a také si všímejte její velikosti. V neposlední řadě se u peněženky nebojte investovat, jedná se přeci o věc, kterou denně potřebujete, a proto musí být odolná proti častému používání, dotykům nebo nošení v tašce společně s klíči nebo diářem.

Kvalita a preciznost zpracování prodlouží vaší peněžence život

Luxusnější značky oblečení a obuvi volí jako základní materiál pro výrobu peněženek a pouzder pro muže jednoznačně pravou kůži. Vedle kvality si tak na první pohled všimnete i precizního zpracování, takže peněženka nebo pouzdro působí na pohled i na dotek velmi kvalitně a dobře. Střihově se u peněženek můžete setkat s několika typy provedení, a to s přihrádkami na papírové peníže, oddělenou přihrádkou na mince a v neposlední řadě nesmí chybět i přihrádky na platební karty.

Co se týče barev, tak pánským doplňkům jasně vévodí univerzální a přitom tak elegantní černá barva. Jednotlivé doplňky zdobí maximálně malé logo výrobce. Vedle peněženek zakoupíte na Zalandu také přívěsky a pouzdra na klíče, pouzdra na vizitky nebo obaly na cestovní pasy.