Katalog

Oblíbené filtry
2 721 produktů
Sledujte značky, které vás baví
Budete mezi prvními, kteří se dozví o novém zboží a kolekcích.

Pepe Jeans je splněný sen – zakladatelů i váš

Píše se rok 1973, Londýn. Pro tuto metropoli typicky sychravé počasí přimělo tři bratry se konečně rozhoupat a založit značku Pepe Jeans. V malém stánku na Portobello Road začali nabízet džíny, o kterých se velmi rychle dozvědělo široké okolí. Zákazníci se k nim sbíhali jako vosy na med, protože se rozkřiklo, jak skvělé kousky jsou k mání. Z jednoho malého stánku se najednou stal kamenný obchod, potom pět a... 

Přejděme rovnou k věci: nyní, skoro o 50 let později, se Pepe Jeans pyšní čestným místem na trhu, které si vydobylo poctivou prací a konzistentní kvalitou. A to rovnou v 80 zemích světa! 

Hvězdné značky ruku v ruce s celebritami

Schválně: když se řekne Pepe Jeans, kdo vás napadne jako první? Kate Moss? Trefa do černého. Tahle značka se s tím totiž rozhodně nepáře a pro své velkolepé kampaně si vybírá největší hvězdy. Mimo jiné si ji také určitě spojíte s velkou rozmanitostí jejich kolekcí a frekventovanými módními přehlídkami.

Navzdory názvu, podle kterého by se dalo jednoduše usoudit, že Pepe Jeans nabízí jen džínové kalhoty nebo v nejlepším případě džínovou bundu, tomu tak není. V jejich pestrých kolekcích najdou muži i ženy vše od hlavy až po paty i z jiných materiálů, a doslova pro každou příležitost. Je libo zimní kotníkové boty, které zahřejí a zároveň budou vypadat k světu? Regular fit tričko, které se hodí ke všemu, nebo třeba stylovou kabelku, do které vměstnáte cokoliv? Pepe má vše!

Objevte ty pravé džíny

Máte pocit, že jste dosud nosili džíny? Zkuste ty od Pepe Jeans. Proč se nepřesvědčit na vlastní kůži, co stojí za tak fenomenálním úspěchem tří mužů s velkým módním snem, který proměnili v třpytivou skutečnost? Na své si přijdou všichni, každá nová kolekce je totiž něčím výjimečná. Někdy se vsadí na extravaganci, jako například v kampani s Dua Lipa, jindy zase na lehce obměněnou klasiku, kdy je hlavním záměrem promítnout do finálních kousků základní pilíř firmy: kvalitu.

Tuhle značku si hned po oblečení jednoho jediného kousku zkrátka zamilujete. Jste-li spíše konzervativnější typ, který jednou za čas potřebujete doplnit šatník kvalitním kouskem, nebo módní nadšenec ? V Pepe Jeans se bude každý cítit jako hvězda.