Nápověda a kontaktDoprava* a vrácení zboží zdarmaVrácení zboží do 30 dnů

Katalog

Oblíbené filtry
75 produktů
Sledujte značky, které vás baví
Budete mezi prvními, kteří se dozví o novém zboží a kolekcích.

S POC můžete být i na sjezdovce chic

Módy na všední den je všude dost, ale značku, která by se zaměřovala na sportovní módní doplňky, najdete jen těžko. POC Sports se zaměřuje na design přileb na lyžování, snowboarding i cyklistiku, sportovní sluneční brýle a další doplňky pro aktivní lidi. Tato švédská značka vznikla sice až v roce 2004, ale rozhodně to nepovažujeme za její mínus, možná právě naopak.

Synonymum pro termín "inovace"

Jinak se totiž tato značka ze Skandinávie nedá nazvat. Pokud se chcete na našem přesyceném trhu uplatnit, musíte zaujmout buďto extrémním (a drahým) marketingem, anebo výrobky, které vyčnívají a ten marketing si udělají sami. A přesně o to druhé se v POC snaží. Při svém vzniku si řekli, že se chtějí odlišit, vystoupit z řady. Aby si jich sportovci všimli a pochopili, že oni jsou ta kvalita, do které se vyplatí investovat. Ona vám na oplátku pomůže vyhrát závod. Anebo si jen bezstarostně užít příjemný den na lyžích se svými nejbližšími. Přinést světu bezpečí při jakkoliv náročném sportu. To je krásná mise a rozhodně se jim daří. 

Sportovní helmy inspirované přírodou

POC nastavila nový standard toho, jak by měly sportovní helma, brýle či chrániče vypadat. Konstrukce je pevná, ale dovede se přizpůsobit vaší hlavě a tvaru obličeje. Několik patentovaných řešení zvyšuje jak ochranu, tak i pohodlí sportovce.

Materiály, které jen tak něco nezlomí, ani neohne. Vše je důkladně promyšleno u každého výrobku. Vývojáři této firmy se vyjádřili, že při návrzích přileb hledají inspiraci v přírodě. Do svých řešení se snaží převést biologické funkce a struktury. Co jiného je silnější a kvalitnější než to, co vytvořila sama příroda? Vždyť ona sama nechala vše vyvíjet a zdokonalovat se po miliónyů let přirozeného výběru... Tito Švédové mají v oboru hned několik prvenství. Helmy, které se po nárazu nezdeformují, nebo systém MIPS zabudovaný do helmy předcházející poškození mozku. Nemusí vám to říkat mnoho, stačí pochopit, že tady bezpečnost hraje hlavní roli.

Sluneční brýle pro všechny sporty

U slunečních brýlí by měl nejdůležitější zůstávat pořád kvalitní UV filtr, pamatovat bychom na něj měli vždy. V dnešní době se totiž při výběru často bohužel opomíjí. Důraz se klade především na to, jak bude daný doplněk vypadat. Na zdravotní dopady už se ohledy moc neberou,  „hlavně že to vypadá hezky...“. POC umí spojit obojí, funkčnost i vzhled. Proto má ve své nabídce sportovní sluneční brýle, které dokonale chrání zrak pomocí kvalitních UV technologií a zároveň zachovávají správnou aerodynamiku. Právě to je důležité, pokud se sportu věnujete opravdu vážně. A k tomu všemu vůbec nevypadají zle!  

POC jde ale mnohem dál    

Přestože se zaměřuje zejména na doplňky, postupně začíná nabízet i oblečení, samozřejmě funkční. Co jiného bychom od POC mohli čekat. Ale pozor, nemáme na mysli jen sportovní dresy, ale i klasické sportovní oblečení, které si vezmete do přírody na delší túru anebo pod oteplováky na sjezdovku. Chytré střihy, volnost pohybu a stoprocentní ochrana: tyto tři vlastnosti nechybí žádnému kusu oděvu, který z této dílny vyjde. Často se setkáme i s bezešvým oblečením, to k zimním sportům už také neodmyslitelně patří. 

Značka se rozhodla sponzorovat některé nadějné talenty, mezi něž můžeme zařadit např. fenomenálního rakouského sjezdaře Bode Millera nebo šíleného skotského MTB cyklistu Dannyho MacAskilla. Už samotná skutečnost, že tito vrcholoví sportovci vkládají své naděje a bez nadsázky i svůj život do rukou této značky, vás může uklidnit. Vaše rodinná zimní dovolená bude letos bez úrazu.