Oblíbené filtry
4 942 produktů
Sledujte značky, které vás baví
Budete mezi prvními, kteří se dozví o novém zboží a kolekcích.
lorinaugd
lorinaugd
lorinaugd·

Luxus pro celou rodinu přináší značka Polo Ralph Lauren

Módní a luxusní kousky oblečení a doplňků, které rozeznáte na první pohled, se honosí prvotřídní kvalitou materiálů i provedení. Značka Polo Ralph Lauren přináší mužům, ženám i dětem už od roku 1967 elegantní i ležérní oblečení pro sváteční příležitosti i volný čas. Jednoduché střihy dají vyniknout čistým liniím i výrazným šperkům.

Prvotřídní kvalita oblečení Polo Ralph Lauren pro miminka i dospěléJe to právě kvalita a udržitelný přístup k výrobě, proč vám oblečení Polo Ralph Lauren vydrží opravdu dlouho. Využívá organickou bavlnu a recyklované materiály, při jejichž výrobě se využívá plastový odpad. Tímto svým přístupem se snaží snížit uhlíkovou stopu a dopad výroby na životní prostředí.

Na Zalandu najdete sezonní oblečení prvotřídní kvality, stačí si ho vybrat z pohodlí svého domova. Během chvilky obléknete celou rodinu a ještě budete spokojeni, že vám vydrží opravud dlouho. Dámy si mohou vybrat ze skvěle provedených šatů, sukní i halenek, pánové zase mají na výběr z mnoha modelů trik, polokošil, svetrů i kraťasů. A ti nejmenší se mohou těšit na elegantní overaly, bodyčka nebo dupačky.

Značka Polo Ralph Lauren vás oblékne od hlavy až k patě

Kromě oblečení přináší značka Polo Ralph Lauren také řadu doplňků a volnočasové obuvi, která se vyznačuje pohodlností, prodyšností a dokonalým provedením. Kožené tenisky budou slušet i vaší noze a třeba ty v bílém provedení využijete v mnoha situacích. Nosit je můžete prakticky celý rok, a to jak ke sportovnímu oblečení, tak jako součást ležérní elegance. Určitě je skvělé obléknout se do značky Polo Ralph Lauren od hlavy až k patě.

Prohlédněte si aktuální kolekce oblečení Polo Ralph Lauren z pohodlí svého domova na Zalandu a vyberte si kousky, které nejvíce lahodí vašemu oku a jsou nejblíže vašemu vkusu. Získáte originální kus oblečení, který vám dlouho vydrží a ve kterém se budete cítit jednoduše skvěle.