Nápověda a kontaktDoprava* a vrácení zboží zdarmaVrácení zboží do 30 dnů

Katalog

Oblíbené filtry
92 produktů
Sledujte značky, které vás baví
Budete mezi prvními, kteří se dozví o novém zboží a kolekcích.

Nejen ďábel nosí Pradu

Jen málokterá luxusní značka vyvolá už jen při samotném vyslovení názvu okamžité nadšení, ale Pradě se to podařilo. Historie značky začíná v obchodní galerii u milánského Dómu, kde v roce 1913 otevřeli bratři Martino a Mario Pradovi luxusní butik. Za výlohou tehdy zákazníci obdivovali ručně šité kabelky z krokodýlí a sloní kůže, vycházkové hůlky či šperkovnice. Po první světové válce se Prada stal výhradním dodavatelem doplňků pro královskou dynastii Savojských a získal tak punc jedné z nejluxusnějších italských značek, který jí vydržel dodnes.

Jako hvězda stříbrného plátna

Rukopis Prady se ani po 100 letech nezměnil. V modelech prestižní značky se objevují nejen herečky a modelky na premiérách, ale dokonce i filmové postavy. Jako například Miranda Priestly, nejmocnější žena módního průmyslu ve filmu Ďábel nosí Pradu. Z některých doplňků, například z oblíbené kabelky městského typu, se staly doslova symboly módy. Ušlechtilá měkká kůže a zkosený střih, krátká ucha, kterými lze snadno provléknout ruku, plus velký a dobře organizovaný prostor uvnitř kabelky, to jsou vlastnosti, díky nimž je populární již celá desetiletí. Samozřejmě, že značka přichází každou sezonu s obměnami, ale u klasických kousků nevybočuje z osvědčeného konceptu. Jasná formulace stylu umožňuje značce získávat si naše srdce. Uvedení dámské a pánské kolekce se na začátku sezony stává velkou gala událostí. Místo šatníku o mnoha nepřehledných kouscích nabízí značka opačný koncept. Stačí si pořídit základní kousky, ovšem v tak oslnivé kvalitě, že je dokáže každý rozeznat na první pohled!

Luxusní materiály a řemeslné provedení

Prada všem dovoluje snít o světě moderních princů a princezen. Každý rok na jaře a na podzim představuje haute couture pro muže i ženy, stejně jako kolekce pro běžné nošení, tzv. ready to wear. Ve světě Prada je samozřejmostí špičková kvalita a sofistikované provedení. Proto i v době moderních technologií značka vsází u svých luxusních řad na ruční řemeslnou výrobu. Každý steh musí být dokonalý. Kromě oblečení pro každý den i speciální příležitosti přináší značka množství doplňků jako boty, rukavice, pásky a také řadu parfémů.

Jedinečný pohled na svět 

Korunou elegance mohou být sluneční brýle. Když v roce 2000 představila značka jejich kolekci, okamžitě si získala velkou popularitu. Obroučky jsou vyrobené z lehkých plastových materiálů, které jsou mimořádně odolné a dobře sedí na lícních kostech. Nadčasový design lichotí všem typům obličeje – oválnému, srdcovitému i hranatému. Součástí každého modelu je prvek romantiky, který zaručuje pozornost opačného pohlaví. Hra na filmovou hvězdu může začít.