Pre-owned džíny pro ženy

Oblíbené filtry
39 899 produktů

Pre-owned džíny pro ženy udělají radost každé ekologické duši

Džíny se hodí pro téměř každou příležitost. Je to nestárnoucí klasika. Džíny mnoha stylů najdete v naší nabídce na Zalandu. Dejte nový domov svému vysněnému kousku a prodlužte tak jeho životnost. Záleží nám na životním prostředí a snažíme se maximálně šetřit přírodní zdroje. Všechny pre-owned modely pečlivě kontrolujeme, abychom vám dodali oblečení bez vad a známek poškození. Navíc všechny kousky v téhle kategorii balíme do bezplastových obalů z recyklovaných materiálů.

Nestárnoucí klasika, která se hodí ke všemu

V široké nabídce najdete džíny mnoha značek, stylů a barev. Můžete si vybrat i délku nohavic – ⁠ dlouhé, tříčtvrteční nebo krátké. Přejete si přiléhavé nebo volné nohavice? Pre-owned džíny pro ženy mají většinou klasické zapínání na zip a knoflík, ale najdete i kousky s elastickým pasem. Volte střih s nízkým nebo vysokým pasem. Určitě vám udělá radost i příznivá cena. Pořiďte si klidně hned několik kousků a dejte svému šatníku nový život. Džínové kalhoty jsou legendární kousek, který se dá kombinovat absolutně se vším. Je ale důležité, aby vám bylo také pohodlně. Pokud vám pre-owned džíny pro ženy nebudou sedět, můžete je bezplatně vrátit během 30 dnů.

V second hand džínách pro ženy můžete být sportovní i elegantní

Pre-owned džíny pro ženy můžete vybírat ve velikostech 23 až 56. Vyjádřete své pravé já originálním způsobem. Second hand džíny pro ženy můžete kombinovat například s krátkým topem, dlouhým tričkem nebo i sportovní mikinou. Hodí se ke sportovním teniskám i k obuvi na vysokém podpatku. Second hand džíny pro ženy jsou k dispozici v modré, ale i černé nebo bílé barvě. Můžete více experimentovat a zvolit další pestré barvy –⁠ růžovou, červenou, zelenou atd. Do kapes uložíte malé nezbytnosti. Každý kousek je k dispozici pouze jednou. Příliš tedy neotálejte a objednejte si rychle své vysněné second hand džíny pro ženy.