Pre-owned džíny pro muže

Oblíbené filtry
4 916 produktů

Pre-owned džíny pro muže vyberete pro každou postavu

Oblékat značkové džíny, ze kterých vyzařuje nejen kvalita materiálu, ale i preciznost provedení a stálost barev. Takovou možnost máte, pokud se zaměříte na kalhoty z kategorie Pre-owned džíny pro muže, kde najdete originální modely z rifloviny ve všech konfekčních velikostech za velmi příznivé ceny.

Second hand džíny pro muže zakoupíte v mnoha barvách

Kategorie Pre-owned znamená, že toto oblečení vlastnil před vámi jiný zákazník. Zalando těmto věcem dává šanci na druhý život a po pečlivé kontrole je vrací zpátky do nabídky, kterou takto aktualizuje každý den. Ručí za to, že tyto věci jsou v naprostém pořádku a nejeví žádné známky nošení. I proto na ně poskytujeme stejnou záruku jako na nové oblečení včetně možnosti vrácení zboží zdarma.

Second hand džíny pro muže zakoupíte na Zalandu od těch nejznámějších světových módních značek. Barevným odstínům se meze nekladou, najdete zde modely od světle modré, která volně přechází do té nejtmavší modré, šedé až černé. Občas se objeví i extravagantnější kusy, jako jsou žluté, zelené nebo růžové džíny.

Vybírejte podle velikosti a typu vaší postavy

Střihově můžete vybírat také z více možností, ideálně podle toho, co bude lichotit vaší postavě. Vysoký nebo nízký pas? Tvar nohavic může a nemusí odpovídat aktuálním trendům – rozšířené, slim, nebo cigaretové? Pre-owned džíny pro muže nabízejí originální modely, které budou slušet i vám.

Vyfiltrujte si tedy v kategorii Pre-owned džíny pro muže svoji velikost a zobrazí se vám nabídka určená přímo pro vás. Volte podle svého vkusu, ale i sezonnosti. Nezapomeňte si k novým džínům pořídit ještě pásek, který by měl ladit s vašimi botami, případně i pracovní taškou. Udělejte si na Zalandu radost a pořiďte si značkové oblečení, které vás překvapí svojí kvalitou a dlouhou životností. Díky kategorii oblečení Pre-owned ušetříte svoje peníze i životní prostředí, protože svým nákupem snížíte plýtvání zdroji a objem odpadu.