Pre-owned Obleky a obleky na míru pro muže

Oblíbené filtry
4 117 produktů

Pre-owned obleky z vás udělají elegána na plese, či při jednání

Sako a oblekové kalhoty patří k oblečení, které z chlapců dělá muže. A podle toho by také mělo vypadat. Elegantní střih, kvalitní materiály, barevné sladění. A přesně takové obleky najdete v kategorii pre-owned obleky na Zalandu.

Kromě toho, že si vyberete skvělé saka a oblekové kalhoty za skvělé ceny, najdete tady také stylové vestičky, které dodají celkovému elegantnímu looku ještě větší šmrnc. Ať už nosíte obleky denně do práce nebo jen výjimečně na plesy, či svatby, měli byste se v obleku cítit dobře. A to budete jen tehdy, když v něm budete zároveň skvěle vypadat. Proto se řiďte několika základními pravidly. Sako musí vždy sedět hlavně v oblasti hrudníku a ramen. Jeho délka by měla být přibližně po začátek nehtu na vašem palci a rukávy by měly být zhruba o centimetr kratší než rukávy košile, která končí před zápěstím. Co se týče kalhot, trendy je užší střih a zkrácená délka, která končí nad botami. Sako můžete doplnit také kapesníčkem v barevně sladěný s kravatou.

Na Zalandu se spolehněte na špičkovou kvalitu

Všechny obleky, kalhoty i vesty v second handu Zalando kontrolujeme a jakmile najdeme jakoukoliv vadu nebo známku opotřebení, nepustíme je do prodeje. Proto očekávejte pouze prémiové kousky.

Zároveň máte šanci, že tady najdete unikátní kus oblečení, na který v obchodě s novým oblečením prostě nenarazíte. A když vám vybrané zboží náhodou nepadne, vždy ho můžete vrátit. Pravidla jsou stejná jako v případě nákupu nového oblečení na Zalandu.

Vyberte si Second hand obleky všech střihů a top značek

Zalando second hand vám nabízí obleky pro každou příležitost. Ať už do kanceláře nebo na koktejlovou párty. Samozřejmě vždy musíte správně zvolit velikost a barvu.

Proto využijte přehledného filtrování, které vám usnadní orientaci ve stovkách modelů. Snadno tak najdete ten svůj, který se stane oblíbenou součástí šatníku. Second handy obleky Zalando si také můžete vyfiltrovat podle materiálu. Bavlněné, hedvábné nebo třeba kašmírové.