Pre-owned Trička a polo trička pro muže

Oblíbené filtry
1 717 produktů

Pre-owned pánská trička a polotrička šetří vaše peníze i přírodu

Chybí vám v šatníku pár pěkných triček pro každou příležitost a nechcete za ně utrácet jmění? Prohlédněte si nabídku pre-owned pánská trička a polotrička na Zalandu. Najdete tady kousky různých střihů, barev i světových značek z druhé ruky.

Spolehněte se přitom, že trička ze second handu jsou té nejvyšší kvality. Procházejí totiž důkladnou kontrolou a u každého kousku se ujišťujeme, že nemá vady a nejeví známky poškození.

Vyberte si tričko do práce, na párty nebo třeba na golf

Záleží jen na vás, jestli si k tričku oblečete džíny, tenisky a vyrazíte na večírek nebo hledáte elegantní model k vašim oblíbeným chino kalhotám a koženým botám, které nosíte do práce. Na Zalandu si vyberete trička s kulatým, véčkovým nebo hlubokým výstřihem. Záleží jen na vás, jestli vyznáváte streetový, ležérně elegantní nebo sportovní styl.

Najdete tady samozřejmě také ryze sportovní funkční trička, které využijete na tenise, při fotbalovém zápase nebo když se jdete ráno proběhnout. A pokud hledáte model s knoflíčky na golf, vybírejte v kategorii polotrička.

Second hand trička a polo trička pro muže, kteří vědí, co chtějí

V nabídce pre-owned pánských triček a polotriček si vyberete ze stovek kusů z druhé ruky. Stačí si správně nastavit filtr a najdete přesně takový kousek, který hledáte. Ať už je to funkční sportovní tričko za dobrou cenu nebo unikátní značkový kousek, který jen tak někdo nemá. Spolehněte se přitom, že neušetříte jen peníze, protože tato trička nabízíme za neodolatelné ceny, ale budete se podílet i na šetrném přístupu k přírodě, který Zalando propaguje.

Neexistuje totiž ekologičtější přístup než využívat věci z druhé ruky. Zároveň zboží z této kategorie balíme do bezplastového obalu z recyklovaného papíru. Oblečení z kategorie second hand trička a polotrička můžete samozřejmě také vrátit. Tak, jako byste na Zalandu kupovali nové oblečení.