Dětské Designer tašky a batohy

Oblíbené filtry
46 produktů

Stylové dětské Designer tašky a batohy pro radost

Je známé, že i velmi malé děti mají někdy jasně vyhraněné názory na to, co se jim líbí a co vůbec ne. Bez ohledu na to, zde je váš potomek jedním zmódních „diktátorů“, můžete zkusit vybírat alespoň některé z věcí, které pro ni nebo pro něj kupujete, společně. Uvidíte, že si to užijete.

Dětský vkus se formuje už od malička a přestože je částečně vrozený, řada rodičů doufá, že ho může ovlivnit. Věří, že když své děti od prvních dnů obklopí kvalitními a stylovými věcmi, odnesou si cit pro design a krásu i do budoucnosti.

Na Zalandu máme proto široký výběr Designer produktů i pro děti. Začít můžete třeba výběrem ze sekce dětských Designer tašek a batohů.

Objevte tašky a batohy pro děti zDesigner kolekce

Stejně jako u jakýchkoli jiných Designer produktů oceňují lidé na výrobcích navržených módními návrháři pro světové značky prvotřídní kvalitu a špičkové zpracování vybraných materiálů. Také díky tomu jsou značkové výrobky odolnější a déle vydrží – investice do kvality se rozhodně vyplatí.

Dalším oceňovaným aspektem je kreativní design a cit pro dokonalou funkčnost výrobků. I dětská Designer taška nebo batoh tak nejen skvěle vypadá, ale obsahuje i spoustu vtipných a praktických vychytávek, jež uživateli zpříjemní život.

Módní návrháři oblíbených značek udávají směr, a tak u nich najdeme nejen řemeslné mistrovství, ale také respekt kpřírodě a snahu nezatěžovat životní prostředí. Mnozí designéři tvoří zpřírodních nebo recyklovaných materiálů. Například recyklovaný polyester se vyrábí zroztavených plastů, které by skončily na skládce a organická bavlna se pěstuje odpovědným způsobem bez použití pesticidů a se sníženou spotřebou vody.

Hravost a barvy kdětem patří

Ať už pro své dítě vybíráte batoh do školy nebo na volnočasové aktivity nebo tašku na nutné drobnosti jen tak pro parádu, vnabídce tašek a batohů pro děti zDesigner kolekce najdete to pravé. Potěšte své dítě i sebe výběrem kvalitního kousku – návrháři myslí na děti už od miminek. Zkuste třeba luxusní tašku na přebalování. Větším dětem se budou líbit pestrobarevné i barevně neutrální batohy, do kterých se vejde všechno potřebné. A parádníci ocení tašky přes rameno nebo spříčným popruhem shravým designem.

Kvalitní dětské Designer tašky a batohy budou dětem dlouho sloužit, zvláště pokud jim věnujete trochu péče. Instrukce najdete vpopisu jednotlivých výrobků.