Dámské Designer žabky

Oblíbené filtry
69 produktů

Dámské Designer žabky: kvalitní materiály a elegantní design

Dopřejte si prémiové kousky a vsaďte na luxusní oblečení i obuv. Jednu z možností symbolizují právě dámské Designer žabky, které jsou k dispozici v nespočtu různých designů. Pořiďte si jednoduchý minimalistický pár žabek nebo se poohlédněte po extravagantním modelu, který bude patrný na první pohled.

Jelikož se jedná o Designer kolekci, znamená to jediné. Pro jednotlivé kousky jsou charakteristické prémiové materiály a špičkové zpracování. Výsledkem jsou žabky, které vám budou dělat radost spoustu let, a vy si budete užívat jejich pohodlné a nadčasové střihy.

Vezměte si je k šatům nebo oblíbeným kraťasům

Dámské Designer žabky se stanou vaším oblíbeným doplňkem vzdušných a lehkých outfitů. Skvěle si totiž rozumí třeba s volnými vzorovanými šaty, ke kterým si můžete vzít třeba slaměný klobouk a kabelku ze stejného materiálu. Nezapomeňte také na výrazné sluneční brýle a další doplňky, díky kterým bude celý outfit působit hezky uceleně.

Dámské žabky se však stejně tak hodí i ke sportovněji laděným outfitům. Skvěle proto budou vypadat v kombinaci s vašimi oblíbenými kraťasy a výrazným tričkem. Pěknou kombinaci vytváří také v případě kratších volných kalhot nad kotníky. Popadněte k takovému outfitu oblíbenou crossbody kabelku nebo třeba malý batoh a vyrazte vstříc dalším zážitkům.

Kvalitní materiály hrají hlavní roli

Jelikož je řeč o Designer kolekci, můžete se těšit na kousky, které pochází z dílen luxusních značek. Pro tyto prémiové brandy jsou přitom zpravidla charakteristické kvalitní materiály a precizní ušití, které se zajistí o požadovanou kvalitu. Vybrat si můžete žabky s klasickou podrážkou nebo se třeba rozhodnout pro model s výraznou platformou.

Vybírat dále můžete z obrovského množství designů. Ať už patříte mezi fanoušky jednoduchosti a nadčasovosti nebo hledáte výrazný extravagantní kousek, přijdete si na své. Detail žabek také mnohdy tvoří vyobrazení loga dané značky, které kousku dodává punc luxusu. Tak se pusťte do výběru.