Dámské Designer trenčkoty

Oblíbené filtry
28 produktů

Dámské Designer trenčkoty vás provedou jarem i podzimem

Patří k nejoblíbenějším druhům kabátů. Trenčkoty se staly nepostradatelnými partnery do jarních a podzimních dnů, kdy sluníčko nemá tolik síly, aby se dalo vyrazit jen ve svetru nebo v šatech, ale přitom na zimní kabát, parku nebo bundu už je horko. A dámské Designer trenčkoty pro vás představují tu správnou volbu, pokud uvažujete o novém kousku pro přicházející sezó nu.

Dámské Designer trenčkoty vás budou bavit

Trenčkot je jarní nebo podzimní kabát, bez podšívky, ušitý z lehkého materiálu. Obvykle má větší límec, zapínání na knoflíky, výrazný pásek s velkou sponou a délku ke kolenům. V kategorii dámské Designer trenčkoty na vás čekají vysoce kvalitní modely od těch nejlepších světových značek. U nich se můžete spolehnout jak na preciznost provedení, tak i na pečlivý výběr materiálů.

Dámské Designer trenčkoty obléknete jak ke kalhotám, džínám, tak i k sukni nebo šatům. Hodí se k nim společenské boty s podpatkem, ale i zimní nebo podzimní kozačky. S vybranými botami je dobré sladit i kabelku, která by měla odpovídat příležitosti, kam ve svém outfitu vyrážíte.

Trenčkot nemusí být jen béžový

Ačkoli je to nejčastější varianta, béžová barva nemusí být pravidlem. Trenčkoty z designérských dílen udávají trend i jiným barevným provedením, tolik nenapodobitelným ve světě módy. Dámské Designer trenčkoty najdete na Zalandu v různých barvách, jako je fialová, pestrobarevná nebo černá. Co se týče materiálů, oblíbené je dokonce i provedení z denimu nebo ze stoprocentní kůže. Vyberte si svůj nový trenčkot podle své nálady a vkusu, abyste s ním souzněla a nosila ho při jakékoli příležitosti.

Dámské Designer trenčkoty představují základní kus svrchního oblečení pro život, studium nebo práci ve městě. Ve svém trenčkotu můžete vyrazit do práce, do divadla, na nákupy nebo na obchodní jednání či pracovní pohovor. Trenčkoty zkrátka patří spíše k formálnější módě, podtrhují eleganci a vkus. Inspirujte se naší nabídkou, určitě si vyberete ten pravý pro váš životní styl.