Oblíbené filtry
59 produktů
Sledujte značky, které vás baví
Budete mezi prvními, kteří se dozví o novém zboží a kolekcích.

V botách Proenza Schouler se snoubí minimalismus a nadčasovost

Kvalitní a nadčasová obuv. Přesně to je synonymum pro značku Proenza Schouler, která se na takové kousky specializuje. Mnoho modelů v nabídce je přitom zhotoveno z kvalitní kůže, která dosahuje dlouhé životnosti a navíc podtrhuje eleganci jednotlivých bot.

Samotná značka Proenza Schouler byla založena v roce 2002 módními návrháři Jackem McColloughem a Lazarem Hernandezem. Úplně první kolekce této módní značky přitom vychází z diplomové práce obou kolegů, kteří se potkali během svého studia. V současné době o sobě tento brand tvrdí, že navrhuje luxusní módu pro moderní ženy.

Obuv Proenza Schouler vzniká z luxusních materiálů

Jednotlivé kousky popisované značky jsou právem považovány za opravdu prémiové. Snoubí se v nich totiž luxusní materiály v čele s pravou kůží, která jim dodává na elegantním a nadčasovém vzhledu. Obuv Proenza Schouler byla dokonce oceněna inaugurační cenou CFDA Vogue Fashion Fund v roce 2004.

Značka rovněž často spolupracuje s předními značkami, které jsou známé po celém světě. Pro jednotlivé boty je charakteristický určitý minimalistický styl, který se pro tuto značku stal v podstatě ikonickým. Boty mají velmi čisté linie, používají jednoduché designy a zároveň neotřelé střihy, které jim dodávají na luxusu.

Vyberte si sandály, kotníkové boty či kozačky

V současné době je nabídka značky Proenza Schouler poměrně široká. Pořídit si můžete třeba zajímavé sandály na platformě, které skvěle vyniknou v kombinaci se zajímavou maxi sukní a zkráceným topem. K tomu můžete přidat třeba kožený křivák, který bude dotvářet ucelenou kombinaci s koženou obuví. A nezapomeňte ani na přidání vhodných doplňků.

Klasické kotníkové boty se naopak budou hodit k vašemu outfitu složenému z roztrhaných džínů a dlouhé košile. Přidat můžete ještě výrazný klobouk a sluneční brýle. A celý outfit poté skvěle pozdvihne kabelka ve stejné barvě jako vaše boty. Vsadíte raději na černou klasiku, nebo si pohrajete s jinou barevnou kombinací?