Oblíbené filtry
812 produktů
Sledujte značky, které vás baví
Budete mezi prvními, kteří se dozví o novém zboží a kolekcích.

Značka PS Paul Smith vychází z elegance anglických lordů

Pokud máte rádi britskou módu, preferujete čistý styl a jemné barvy, zaměřte svoji pozornost na značku pánského a dámského oblečení PS Paul Smith. Tato značka přináší již více než 40 let nadčasové modely, za které byl její zakladatel dokonce povýšen do šlechtického stavu. Pro svoji nadčasovost se oblečení PS Paul Smith stalo vyhledávaným i mezi celebritami, podnikateli nebo sportovními hvězdami. Zkuste být jako oni a oblékněte si jejich oblíbenou značku.

Proměňte se v gentlemana a lady díky oblečení PS Paul Smith

Značka PS Paul Smith je nejen ve Velké Británii symbolem konzervatismu a umírněnosti. Tyto vlastnosti se promítají do kolekcí košil a trik, ale také do nejrůznějších módních doplňků. Šátky, šály, ale i pánské kravaty nebo spodní prádlo vynikají svojí elegantností, jemností, decentními střihy a především tou nejlepší kvalitou materiálu i provedení, díky které vám toto oblečení vydrží opravdu dlouho a navíc je díky prvotřídnímu materiálu velice příjemné na dotek.

Ačkoli značka PS Paul Smith může působit až příliš usedle, oblíbili si ji zejména mladí lidé, kteří hledají jednoduchost, čisté linie a moderní design. Vyberte si k oblečení PS Paul Smith jednoduše i volnočasovou obuv a módní doplňky ve stejném stylu. Na Zalandu najdete vše na jednom místě.

Ekologické materiály a udržitelnost hrají prim

Pro oblíbenou značku PS Paul Smith není udržitelnost jen slovo. Své kolekce oblečení vyrábí z ekologických materiálů, které se pěstují bez přídavku pesticidů nebo genetických úprav. Díky tomu šetří také vodu a dbá na to, že i všichni dodavatelé postupují v souladu s ekologickým přístupem.

Kolekce oblečení pro muže i ženy PS Paul Smith vás nadchne svojí nadčasovostí a jednoduchostí. Podívejte se na Zalando, kde si lehce vyberete nový outfit s nádechem britského šarmu, díky kterému se proměníte na vážené gentlemany nebo dámy. Bude vám to určitě slušet.