Katalog

Oblíbené filtry
5 142 produktů

Sledujte značky, které vás baví

Budete mezi prvními, kteří se dozví o novém zboží a kolekcích.

Běhejte, skákejte a sportujte v produktech silných jako PUMA

Sportovní vybavení a oblečení pro každý sport, který si jen dokážete představit, to je Puma. Německá značka obouvající a oblékající celý svět udržuje kvalitu svých výrobků na té nejvyšší úrovni. Jejím logem je symbol šelmy, která jedním odrazem skočí až dvanáct metrů.

Boty jsou ve středu zájmu

Sport má obrovskou moc nás transformovat nás a posílit jak po stránce duševní, tak tělesné. A Puma jako jedna z předních sportovních značek je odhodlaná stát se vaším nejbližším partnerem. Jedinečnost pumy je především v obratnosti, rychlosti, síle a kreativitě. My všichni těmito vlastnosti disponujeme také a k těm nejlepším výkonům potřebujeme jak odhodlání, tak kvalitní vybavení. To nám pomůže k lepším výkonům a umožní splnit si naše sportovní sny.

Nejoblíbenějšími produkty značky jsou atletické boty, právě jim firma od začátku věnuje nejvíce pozornosti. 

A to už od roku 1948, kdy byla značka založena. Od těch dob prošla obuv mnoha proměnami a úpravami a stále si udržuje svou popularitu. Boty od Pumy mají jedinečný design, využívající technologii vstřikování lehkých pěnových materiálů zajišťující snížení hmotnosti, což činí botu velmi lehkou a zvyšuje rychlost a výkonnost samotného sportovce. Ve výrobním procesu tak odpadá potřeba šití a lepení, proto jsou náklady nižší. Vyděláte na tom vy, milovníci těchto bot, protože vám v peněžence zbyde dost na ještě další pár. Mimo jiné jsou boty navržené tak, aby nabízely tu nejvyšší prodyšnost a vaše chodidla mohla volně dýchat. Navíc zabraňují tření a klouzání, proto se nemusíte bát vzít je do jakéhokoliv terénu.

Každý typ boty má svou základní barvu. Pokud ale preferujete své vlastní kombinace, nabízí značka personalizované kousky odpovídající vkusu zákazníka. Sami si zvolíte vše od podešve až k logu. Můžete si tak svobodně vybrat vlastní styl, který vás doprovodí na cestě za dalšími skvělými sportovními úspěchy.

Od bot ke kompletní výbavě a ještě dál

Puma si za dobu svého působení vybudovala pevnou půdu pod nohama i v oblasti sportovního a každodenního oblečení a doplňků. Nepřeberné množství nabízí jak pro děti, tak pro dámy i pány odhodlané se hýbat. Muži si tu mohou vybrat z dresů, sportovních kalhot, šortek, mikin, pohodlných tepláků a doplňků. Třeba hodinky, různé typy sportovních tašek či chráničů. Dámy určitě potěší líbivé barevné soupravy na běhání, do posilovny, na jógu ale i na běžné nošení. A pro vaše nejmenší má značka spoustu volnočasového oblečení, takže si stačí vybrat to, které vás zaujme.

Žádný trénink se také neobejde bez sportovního prádla a kvalitních ponožek. I na to Puma myslela a své kolekce pravidelně obohacuje o dámské sportovní a funkční podprsenky či braletky v soupravě s různými střihy kalhotek. Pro pány zase například o boxerky, slipy a opravdu široký výběr ponožek. Ty jsou s velkým obsahem bavlny, aby byly co nejprodyšnější a při sportu se v nich nepotily nohy. Tím to ale nekončí, značka se proslavila spoluprací s osobnostmi z různých odvětví. Příkladem může být řada bot vytvořená spolu se slavným basketbalistou Ralphem Sampsonem nebo oblíbená kolekce, na které se osobně podílela americká popová zpěvačka Selena Gomez.

Ať už máte namířeno na stadion, na hřiště, do tělocvičny nebo do fitness centra, v outfitu od značky Puma rozhodně ostudu neuděláte. Nebojte se věci kombinovat, jak se vám zachce. Sport nás má přece hlavně bavit. A jestli máte rádi neotřelé barevné kombinace, na sportovišti máte dovoleno se vyřádit. Věřte nám, pokud se v outfitu cítíte skvěle, motivuje vás to k lepším výkonům. Není to ten nejlepší doping? Tenhle vám žádná sportovní instituce zakázat nemůže, takže to s ním třeba dotáhnete až na olympiádu.