Oblíbené filtry
  • Dámy
  • Pánové
75 produktů
Sledujte značky, které vás baví
Budete mezi prvními, kteří se dozví o novém zboží a kolekcích.

Stylové módní doplňky pro děti mají značku Pure Pure by BAUER

Německá kvalita, originální design a silný vztah k přírodě. Takto by se dala charakterizovat značka Pure Pure by BAUER, která přichází s konceptem sezonního oblečení a doplňků pro děti. Díky Zalandu máte letní kloboučky, jarní čepice, ale i teplé vlněné rukavice nebo šály určené pro konkrétní roční období na dosah ruky i vy. Prohlédněte si aktuální kolekci z pohodlí svého domova a potěšte své děti.

Pro oblečení Pure Pure by BAUER není bio jenom slovo

Kompletní výroba pokrývek hlavy a dalších doplňků odpovídá přísným standardům udržitelnosti, které dokládají mezinárodní certifikáty, které společnost Pure Pure by BAUER získala. Proto přistupuje zodpovědně a s respektem k životnímu prostředí a v maximální možné míře využívá recyklované materiály. Díky přírodnímu původu jsou stylové doplňky i dětské oblečení Pure Pure by BAUER velice příjemné na dotek, skvěle se nosí a děti je prostě milují. Inspirace přírodou se odráží také ve výběru barevných odstínů čepic, kšiltovek nebo šátků, takže si na své přijdou jak holčičky, tak chlapečci. Z barev převládají odstíny hnědé a zelené. Pletené výrobky jsou vyrobeny ze stoprocentní vlny, zatímco lehké jarní čepice z biobavlny anebo z recyklovaného polyesteru.

Slušivé dětské oblečení v prvotřídní kvalitě

Letní i zimní kolekce dětského oblečení a doplňků Pure Pure by BAUER pořídíte na Zalandu už od nejmenších velikostí, které oblékají nejmenší miminka. Roztomilé věci, které vydrží i nešetrné zacházení ve školce nebo v zápalu boje, je precizně ušito, a proto udělá radost i více dětem po sobě. S nákupem oblečení a doplňků Pure Pure by BAUER máte jistotu, že pořizujete prvotřídní kvalitu, která se vám odmění stálostí barev i tvarů a spokojenými dětmi. A to je nejvíc. Přesvědčte se sami na Zalandu a objednejte si ještě dnes z pohodlí svého domova doplňky, které vaše děti skutečně potřebují.