Katalog

Oblíbené filtry
547 produktů
Sledujte značky, které vás baví
Budete mezi prvními, kteří se dozví o novém zboží a kolekcích.

Pohodářské oblečení rag & bone

Všestranné městské oblečení pro pohodáře rag & bone splňuje současné představy o moderním stylu a vtipně i elegantně nabízí jakákoliv řešení pro náročné zákazníky. Příležitostí kvybranému oblečení je skutečně nespočet a proto se značka neomezuje jen na jednu aktivitu, ale má po ruce hned několik alternativ. Ať už si vyrazíte na procházku do zeleného parku a posedíte na lavičce, nebo se vypravíte na obhlídku obchodů na rušné ulici.

Vždy můžete mít na sobě stylové decentní oblečení, které je všeobecně použitelné každý den. A pokud vás napadne zajít do divadla i na jinou slavnostnější akci, značka vás oblékne do sofistikovaného společenského oděvu. Užijte si plnohodnotný městský život se všemi jeho lákadly. Pokud zvolíte ležérnější event, sáhněte po volných kratších kalhotách a jednoduchém topu, rozevláté košili i robustnímu svetru. Neformální outfit můžete doladit čepicí nebo odvážným kloboukem. Do společnosti poradíme elegantní pouzdrové elastické maxi šaty s různými detajly, které můžete sladit se spoustou doplňků jako jsou šály, pásky a kabelky. Obuví změníte vysledný vzhled, když obujete třeba mohutné boty na vysoké podešvi k šortkám a nebo tenisky ke slavnostním šatům.

Tyto oděvy nadchnou nejen ženy a dívky, ale na své si přijdou i pánové. Značka rag & bone přináší neotřelé pohodové oblečení pro všechny, kteří nachází každodenní potěšení i vmaličkostech.

Důraz na udržitelnost oděvů rag & bone

Pozitivní přístup kživotu vyjadřuje značka oděvů rag & bone nejen svými originálními návrhy, ale důraz klade také na udržitelnost svých oděvů. Městský provoz již tak hodně zatěžuje životní prostředí a proto se snaží o ohleduplnou výrobu zrecyklovaných vláken zplně kontrolovaných provozů, které jsou zároveň certifikované. Výrazné místo zabírá projekt recyklace džínoviny, kdy se shromažďují obnošené džíny a opětovně se recyklují. Značka zastává politiku spravedlivého a rovného přístupu ke svým pracovníkům a smyslu pro férový obchod. Povzbuzuje zákazníky keliminaci používání obalů a krecyklaci svého oblečení a své dodavatele nabádá, aby stále více pěstovali organické rostliny a požívali méně pesticidů.

Tradice řemeslného zpracování oděvů

Oblečení pro pohodáře neznamená vžádném případě laxnost při jeho výrobě. Naopak, značka rag & bone má velmi dlouhou tradici řemeslného zpracování a ceněné precizní práce. Modely jsou zhotovené zprvotřídních materiálů, ať už se jedná o úplet, džínovinu nebo teplákovinu. Vysoce kvalitní provedení a důraz na detail vidíme i ve zpracování doplňků, které se prolínají celou kolekcí. Všimnout si můžeme designových bot a pásků, ale i čepic a šátků.