Katalog

Oblíbené filtry
553 produktů
Sledujte značky, které vás baví
Budete mezi prvními, kteří se dozví o novém zboží a kolekcích.

Reebok, značka vrcholových atletů

Co vlastně znamená název značky, kterou vídáme hrdě nosit na hrudi nejednoho sportovce? Pojmenování vzniklo z afrikánštiny, v níž toto slovo označuje srnku. Hbité zvíře, které se ničeho nebojí – stejně jako Reebok. Bryskně reaguje na potřeby sportovců, nesportovců i na módní trendy.

Nebojí se přijít s něčím neotřelým – pamatujete třeba jejich ZigTech běžecké boty?

Přestože je tu s námi už od konce 19. století, největší rozmach zažívá až od roku 2005, kdy se stal součástí Adidas Group. Od tohoto roku už neexistuje atlet, který by tuto původně britskou značku neznal.

Sportovní móda pro ty, kdo za to umí vzít

CrossFitter, účastník Spartan Race a zápasník UFC. Všichni tři mají na sobě tričko Reebok. Náhoda? Nemyslíme si. Tahle značka jednoduše podporuje sporty, u nichž si sáhnete na mentální i fyzické dno. Každý, kdo se aktivně věnuje nějakému sportu nám dá určitě za pravdu, že funkčnost a pohodlí jsou na prvním místě. Když musíte během crossfitového workoutu dělat angličáky, běží vám čas a vy zkrátka nemáte vůbec kapacitu ani chuť se mezitím starat, jestli vám náhodou nepadají legíny nebo se nerozvazují tkaničky. Při dlouhém Spartanu zase potřebujete přežít nepřízeň drsných povětrnostních podmínek závodu.

Vždy překvapí a s každou novou kolekcí přijde s něčím, co vás překvapí. Nové praktické vychytávky, které pozvednou nejen váš sportovní výkon, ale také sebevědomí. A obuv? Ty mají také pro každou příležitost, ať už jste vzpěrač, běžec nebo děláte aerobik. Za každým párem bot stojí měsíce vymýšlení a plno inovací. Jak zajistit, aby byl atlet co nejvíc v pohodě? Na to se tvůrci ptají sami sebe a odpověď pak přetváří v realitu. 

Konzervativní i trendy

Umí to hrát na všechny noty. Ženy od nich můžou mít v šatníku funkční tílka jednobarevná s jednoduchým střihem a zároveň i pestrobarevná, vzorovaná. U mužů to můžou být například kraťasy. 

Chcete dnes v posilovně vyčnívat z davu, anebo jen zapadnout a v tichosti si odjet svůj workout? Reebok má řešení. V každém případě je výsledek vždy stejný: vše sedne přesně tak, jak má, materiál bude vaši pokožku příjemně hladit a navíc vám to bude slušet. Potřebujete snad ještě něco navíc? Tohle je klasická situace, v níž není co řešit!