Oblíbené filtry
600 produktů
Sledujte značky, které vás baví
Budete mezi prvními, kteří se dozví o novém zboží a kolekcích.

Rich & Royal přináší do vašeho šatníku autentický a výrazný styl

Německá značka oblečení Rich & Royal oslavuje ženskost ve všech jejích podobách. Přináší svěží, veselé, optimistické a výrazné designy a ve vašem šatníku způsobní doslova zemětřesení. Vychází z tradiční středoevrospké módy, kde také všechno oblečení s ohledem na životní prostředí vyrábí. Díky Zalandu se do něj můžete obléknout i vy.

Značka Rich & Royal oslovuje sebevědomé ženy

Kolekce Rich & Royal vytvářejí nové módní trendy a rozvíjejí skutečné potřeby svých zákazníků a zákaznic. Vycházejí z důrazu na jedinečnost, vysoké standardy, na které jsou zákazníci značky Rich & Royal zvyklí, a nechtějí dělat kompromisy v oblasti životního prostředí. Vysoce kvalitní materiály, které zástupci společnosti pečlivě vybírají, pocházejí z evropských států, kde více než polovina vznikla udržitelným způsobem. Organická bavlna je už samozřejmostí, mezi materiály najdeme také recyklované materiály a takové látky, které vznikly bez přítomnosti chemických látek a s velkou úsporou vody a energie.

Značka Rich & Royal nabízí kolekce oblečení pro každodenní nošení i slavnostní příležitosti, které se dá různě vzájemně kombinovat. Pohodlně se nosí a zaměřuje se na detaily a precizní provedení. Na první pohled vás zaujmou výrazné vzory i výrazné barvy, které rozzáří každý váš všední den. A protože každá žena je jedinečná, bude i oblečení Rich & Royal na každé působit jinak. Zatímco některou může rozzážit a zvýraznit, jiné dodá sebevědomí a na další bude vypadat jako přirozená součást jejího temperamentu.

​​​​​​​

Každodenní pohodlné oblečení, co má styl

Ozvláštnit si každodenní rutinu? To dokáže jedině oblečení Rich & Royal, které i do deštivých a zatažených dnů přinese barvy a dodá jim pozitivní náladu. Podívejte se z pohodlí svého domova na nabídku značky Rich & Royal na Zalandu a vyberte si takové, které bude ladit k vašemu charakteru. Okolí pozná tuto změnu a bude vás vnímat v novém světle.