Oblíbené filtry
127 produktů
Sledujte značky, které vás baví
Budete mezi prvními, kteří se dozví o novém zboží a kolekcích.

Rubi Shoes by Cotton On skvěle doplní jakýkoli outfit

Společnost Cotton On Group, pod kterou Rubi Shoes by Cotton On spadá, vznikla vAustrálii. Dceřinná značka, která se specializuje na obuv, nabízí široký sortiment obuvi.

Využijete ji, ať už se chystáte na ples nebo do práce. Boty Rubi Shoes by Cotton On se vám mohou hodit, ať už hledáte obuv, ve které vyrazíte na procházku se psem, na basket spřáteli nebo třeba na večírek nebo na pláž.

Vyberte si například pohodlné sandály, ke kterým stačí doplnit lehké letní šaty a vyrazit ven. Na piknik nebo třeba na romantickou schůzku. Na podzim se vám zase jistě budou hodit kotníkové boty, kterými doplníte outfit složený zkalhot zvysokým pasem a halenky sbalonovými rukávy.

Fantastické boty Rubi Shoes by Cotton On

Nebojte se být jedinečná. Najdete tu samozřejmě i elegantní lodičky, které můžete bez obav vzít do práce či na schůzku, ať už do restaurace nebo do kina.

Hodit se budou kjakékoli večerní róbě a klidně i kelegantním kalhotům, pokud sukním příliš neholdujete. Stačí pak jen vybrat vhodnou kabelku a kabát a můžete vyrazit.

Podle bot poznáš člověka. Vnabídce je obuv jak pro křehké dívky, tak pro divoké rebelky či profesionálky, pro které je kariéra zásadní. Stejně tak i pro milovnice boho či hnutí hippies.

Buďte originální s Rubi Shoes by Cotton On

Znabídky si můžete vybrat i mnoho vegan modelů. Pokud je pro vás důležitá udržitelnost a pohoda zvířat, jistě nabídku vegan bot Rubi Shoes by Cotton On oceníte.

Na tyto modely není použita žádná kůže, kožešina ani jiný živočišný materiál. Žádná zvířata tedy netrpěla při produkci této obuvi.

Boty jsou přitom stylové, kvalitně ušité a originální. Najdete zde jak klasické barvy jako je černá či hnědá, tak zajímavé kombinace výrazných barev či divoké vzory.