Oblíbené filtry
1 325 produktů
Sledujte značky, které vás baví
Budete mezi prvními, kteří se dozví o novém zboží a kolekcích.

Kousky Scotch & Soda prosazují individualitu a kreativitu

Hledáte vkusné oblečení pro nejrůznější příležitosti? V tom případě si nenechte ujít módní značku Scotch & Soda. V jednotlivých kouscích se odráží individualita, autenticita a síla sebevyjádření. Klasické trendy jsou kombinovány s těmi současnými a výsledkem je originální oblečení s překvapivými detaily.

Značka Scotch & Soda vznikla v Amsterdamu a v jednotlivých oděvech se proto projevuje svoboda tohoto evropského města. Značka se snaží tvořit kousky, které budou moderní a zároveň vydrží. S jejich pomocí si tak můžete budovat svůj šatník, který vám bude dělat radost několik sezón po sobě.

Oblečení Scotch & Soda vzniká za principů udržitelnosti

Módní značce Scotch & Soda rozhodně není cizí téma udržitelnosti. Jednotlivé principy se přitom podepisují prakticky na celém výrobním procesu. Každou sezónu se snaží začlenit větší množství udržitelných materiálů v podobě organických a recyklovaných vláken. Značka například používá organickou bavlnu, která se pěstuje ze semen bez obsahu GMO. Stejně tak jednotlivé kousky vznikají primárně z certifikovaných materiálů, které jsou lepší alternativou k těm konvenčním.

Jednou z hlavních priorit značky je činit rozhodnutí, která budou snižovat celkový dopad na naši planetu. Oblečení Scotch & Soda se zkrátka a jednoduše snaží být menší zátěží pro životní prostředí.

Pořiďte si stylové džíny, top a mnoho dalšího

V této kategorii na vás čeká široká nabídka produktů Scotch & Soda, díky kterým si můžete sestavit kompletně celý outfit. Vsadit můžete třeba na skvěle padnoucí džíny, které jsou dostupné v různých střizích. Součástí nabídky jsou totiž jak slim fit džíny, tak i volnější kousky s širšími nohavicemi. K takovým džínám bude skvěle vypadat třeba crop top a lehké sako. Závěrem přidejte minimalistické tenisky a můžete vyrazit.

Pokud dáváte přednost elegantnějším kouskům, i tehdy si přijdete na své. Pořídit si totiž můžete třeba zajímavou výraznou halenku, kterou si obléknete k vašim oblíbeným šortkám. Pak už jen stačí přidat pantofle na výrazné platformě, sluneční brýle a třeba klobouk.