Oblíbené filtry
1 156 produktů
Sledujte značky, které vás baví
Budete mezi prvními, kteří se dozví o novém zboží a kolekcích.

Selected Homme: minimalismus a originalita v jedinečných kolekcích pro muže

Kořeny značky Selected Homme sahají až do Skandinávie a její původ se odráží i v designu, který přináší do pánských šatníků. Propojuje totiž minimalismus s nejnovějšími módními trendy. Modely této značky vychází z klasických střihů, ale na první pohled jde o současnou, originální a vzrušující módu. Tato atraktivita se ukrývá v zajímavých detailech, kvalitních příjemných materiálech a precizní práci, která je za každým jednotlivým produktem poznat na první pohled.

Selected Homme je sebevědomou značkou pro sebevědomé muže, kteří zastávají názor, že v jednoduchosti je krása. Každý, kdo má rád osobitý styl na úrovni, si z nabídky od této společnosti jistě vybere.

Se Selected Homme můžete na svatbu i do práce

Modely značky Selected Homme jsou výborným řešením pro mnoho příležitostí. I díky tomu, že z nich vyzařuje kvalita a luxus, rozhodně nezklamou na žádné pracovní schůzce ani společenské události. Na velmi formální akci můžete zvolit některý z úžasných obleků. Je už jen na vás, zda se hodíte do gala s černou klasikou nebo se odvážíte zazářit v některém z obleků ve výrazných barvách či s originálním vzorem. Pro tento typ příležitosti je vhodná i nabídka obuvi Selected Homme. Provedení v kvalitní kůži je samozřejmé. Samotný styl je opět ale jen na vás. Na výběr máte od jednoduchých šněrovacích bot po obuv s kovovými přezkami.

Selected Homme oblečení, najděte perfektní kombinaci

Do práce či pro svůj volný čas najdete u Selected Homme mnoho modelů, které mezi sebou lze skvěle kombinovat. Jednoduchá jednobarevná trika z bavlny jsou skvělým základem, který lze doplnit například výraznějším sakem nebo kabátem v atypickém střihu. V nabídce společnosti najdete ale samozřejmě i trika s potisky či košile s barevnými vzory. Převládají zde přírodní motivy – ať už jde o potisky se zvířaty či stromy nebo o vzory inspirované listy či květinami. Vybrat si dále můžete i z nepřeberných barevných provedení kalhot, kraťasů nebo třeba volnočasové obuvi jako jsou espadrilky, tenisky nebo nazouvací letní boty.