Oblíbené filtry
  • Dámy
  • Děti
58 produktů
Sledujte značky, které vás baví
Budete mezi prvními, kteří se dozví o novém zboží a kolekcích.

Shelby & Sons, skvěle padnoucí obleky inspirované britskými gentlemany

Krejčovství Shelby & Sons šije obleky a další společenské oblečení inspirované britským krejčovstvím. Vyberte si tvídový nebo kostkovaný oblek, ve kterém budete působit jako opravdový muž, ale zároveň velmi elegantně a stylově.

Značka Shelby & Sons totiž kombinuje ducha rock and rollu s vlivem kulturního dědictví a etiketou. Shelby & Sons je synonymem pro vintage přitažlivost a ostrý styl. Charakteristické jsou odvážné úzké a přiléhavé střihy sak, kalhot a vest. V nabídce ale najdete také doplňky.

Oblečení této značky proto není pro každého, ale hlavně pro ty, kteří uznávají klasický styl v kombinaci s odvážnými extravagantnějšími prvky. Saka, kalhoty, vesty a košile Shelby & Sons vám pomohou vyjádřit oblečením svůj životní styl.

Obleky Shelby & Sons vás doprovodí na každou formánější akci

Ať už jdete na důležité obchodní jednání, na rande do divadla nebo váš čeká svatba blízkého kamaráda v obleku krejčovství Shelby & Sons vždy zazáříte. V nabídce Zalando si snadno vyfiltrujete obleky pro kancelářskou příležitost i na oslavu.

Vyberete si z široké nabídky obleků z těch nejkvalitnějších materiálů. K dispozici jsou také různé barvy od klasických navy, černých či světle modrých po neotřelé hnědé, se šachovnicovým vzorem nebo puntíkované vzory.

Oblečení pro každou postavu

Obleky Shelby & Sons se šijí v různých velikostech, aby si neotřelý styl mohl dovolit opravdu každý bez ohledu na typ postavy. Proto na Zalandu najdete obleky standardní, plus size i pro vysokou postavu. Kalhoty si zase vyberete po kotníky, dlouhé, nebo ⅞. Podle svého oblíbeného stylu.

Obleky ale nejsou všechno, v nabídce si vyberete také s široké nabídky samostatných kalhot, které můžete využít buď k saku nebo například v kombinaci se stylovými sneakers pro váš volnočasový outfit.

Při výrobě některých modelů také v Shelby & Sons využívají už jednou požité materiály. Jejich zakoupením tak pomáháte snižovat emise vznikající při výrobě oblečení.