Katalog

Oblíbené filtry
  • Dámy
  • Pánové
70 produktů
Sledujte značky, které vás baví
Budete mezi prvními, kteří se dozví o novém zboží a kolekcích.

Shoo Pom, zdraví prospěšné boty pro vaše nejmenší

Značka Shoo Pom vznikla v roce 2012 jako součást francouzské tradiční obuvní firmy Pom D’api. Ta vyrábí boty už od roku 1870, kdy značku založil obuvník Jean-Baptiste Rautureau ve vesnici La Gaubretiére. Shoo Pom pokračuje o více než 150 let později v jeho odkazu.

V nabídce Shoo Pom na Zalandu najdete dětské sandály, tenisky, sneakersky i zimní boty. Vše v pestrých barevných kombinacích s využitím těch nejkvalitnějších materiálů a v doprovodu výrazného typického loga jablka. Záleží jen na tom, pro jakou příležitost boty vaše dítě potřebuje.

Boty Shoo Pom jsou zábavné a je radost je nosit

Barvy, hravost a radost doslova čiší z každého páru bot Shoo Pom, které jsou inspirované právě dětským smíchem, jejich sny, touhami a fantazií. V nabídce najdete boty pro ty nejmenší kluky i holky, ale i pro starší děti.

Boty Shoo Pom jsou barevné a na první pohled zaujmou, takže si je zamilují i vaše děti a budou je rády nosit třeba na rodinné výlety. A pokud se vydáte na výlet v chladnějším počasí, využijete boty s koženou, fleecovou, textilovou nebo mikrovlákennou podšívkou.

​​​​​​​

Boty Shoo Pom jsou vyrobeny z prvotřídní kůže, kvalitních látek a se zvláštním důrazem na pružnost a pevnost. Značka si dává záležet na barvách, originalitě a inovacích, aby tyto boty vyčnívaly z davu a skutečně se líbily malým dětem, pro které jsou vyrobeny.

Zdraví vašich dětí je na prvním místě

​​​​​​​

Návrháři značky Shoo Pom blízce spolupracují s francouzskými pediatry, členy Francouzské unie pro zdraví chodidel. Edice „první kroky“ je profesionály doporučována pro zdravý vývoj tělíček vašich malých pokladů.

​​​​​​​

Boty totiž poskytují optimální podpěru kotníku pro správný vývoj páteře, asymetrický podpatek, tvrzenou špičku, lehkou podrážku nebo bezniklová očka a vyjímatelnou podešev. Vybírejte z desítek produktů na Zalandu a spolehněte se, že kterýkoliv typ boty vyberete, bude tím pravým pro vaše milované děti.