Katalog

Oblíbené filtry
13 produktů
Sledujte značky, které vás baví
Budete mezi prvními, kteří se dozví o novém zboží a kolekcích.

Hledáte oblečení, které vám opravdu sedne? Nabízí ho značka Simply Be

Každý typ postavy si žádá své, a proto je někdy těžké sehnat na sebe to pravé oblečení. Nevýhodu představují jak malé velikosti, tak ty větší, protože běžně dostupné konfekční značky se zaměřují na průměrné velikosti. Britský výrobce oblečení Simply Be přichází s konceptem oblečení, které dokonale padne plnoštíhlé postavě. Pojďte se s ním seznámit.

Oblečení Simply Be přichází s dokonalými střihy plus-size oblečení

Konečně i na Zalandu máte možnost objednat si z pohodlí svého domova plus-size oblečení Simply Be. Nenajdete zde však žádné kompromisy, ale formální i neformální oblečení, které zvýrazní vaše křivky a dá jim plně vyniknout. Vy se pak můžete cítit sebevědomě, sebejistě a plná energie a takto vycházet naproti novým výzvám.

Nahlédneme-li do kolekcí oblečení Simply Be, můžeme vybírat z modelů od velikosti 44 určených jak pro volný čas, jako jsou mikinové šaty, slušivé mikiny s klokaními kapsaminebo bavlněná trika, tak i pro formálnější příležitosti, jako jsou pracovní schůzky nebo návštěva divadla. Pro tyto příležitosti si můžete obléknout napříkladmidi šaty s různými motivy, oblíbené jsou také dlouhé jednobarevné sukně nebo košilové halenky, které si můžete vybrat s nejrůznějšími motivy, od florálních, přes zvířecí až po abstraktní. Bavlněné oblečení značka Simply Be šije z organické nebo recyklované bavlny, jejíž podíl chce ve výrobě neustále navyšovat. Tímto svým přístupem chce značka přispět ke zlepšení životního prostředí a podpořit udržitelnost výroby.

Z kolekcí Simply Be si vyberou ženy každé generace

Oblečení Simply Be je určeno pro ženy, které vědí, co chtějí. I proto není určeno věkem, kdo by je měl nosit, protože každá žena se chce líbit svému okolí v každém věku. Design oblečení Simply Be působí mladistvě a svěže, zároveň ale dokáže dobře vystihnout vážnost nebo formálnost dané příležitosti nebo situace. Je jen na ženách, jak se v něm budou cítit a kam je značka Simply Be bude doprovázet. Prohlédněte si na Zalandu její kolekce a vyberte si pro sebe to nejlepší.