Nápověda a kontaktDoprava* a vrácení zboží zdarmaVrácení zboží do 30 dnů

Katalog

Oblíbené filtry
350 produktů
Sledujte značky, které vás baví
Budete mezi prvními, kteří se dozví o novém zboží a kolekcích.

Kdo by neznal Skechers?

Zaběhnout maraton, udělat alespoň deset tisíc kroků denně anebo si jen užívat dlouhé procházky se psem... Vaše motivace ke koupi nových bot může být různá. Ať už je za ní cokoli, v sortimentu Skechers rozhodně najdete ty pravé.

Nepřehlédnutelné, pohodlné a jedinečné

Na pomyslné časové ose zařadíme vznik této značky do roku 1992 a na mapě umístíme špendlík do sluncem zalité Kalifornie. Robert Greenberger dlouho snil o tom, že bude vyrábět pořádné skateboardové boty. A tak jednoho dne prostě začal. Nezůstal však jen u nich. Dnes už si tuto značku se skateboardem pravděpodobně nespojíme. Spíše si ihned vybavíme obuv na běžné nošení či sport. To, co nejdříve vypadalo jako malý, nevinný projekt z garáže, si za pouhých několik málo let své existence získalo světové renomé. A tím myslíme opravdu světové: boty Skechers jsou dnes k dostání na všech kontinentech.

V dnešní době Skechers vnímáme jako značku obuvi pro nejrůznější aktivity pro muže, ženy i děti všech věkových kategorií. Ve svém sortimentu nabízí mnoho kolekcí, z nichž každá má hlavní myšlenku či účel. Některé jsou vybavené paměťovou pěnou, další zahrnují klasickou ležérní obuv na každodenní nošení. Na své si zde přijdou i sportovci, u nichž je výběr obuvi často jedním z klíčových faktorů pro perfektní výkon. Celá jedna kolekce je věnována právě botám pro atlety. V té se snaží přicházet s novými a inovativními technologickými vlastnostmi, díky nimž sportovec dosáhne lepšího výsledku v tom, co dělá. Důležité je i to, aby při zátěži nepociťoval výraznější diskomfort. Lze to!

Od konkurenčních značek boty jednoznačně odlišuje design. Skechers poznáte na první pohled. Září barvami, a to často pestrými, vzájemně kontrastními. Nápis s názvem značky a/nebo logo s výrazným S také přehlédnete jen stěží. Tvary bot jsou často velmi jiné, než jaké běžně vídáme v obchodech.

Pokud vám ale ze všeho nejvíce záleží na tom, jak se v obuvi budete cítit, rozhodně tuto značku neobcházejte. Většina modelů je totiž vybavená stélkou z patentované paměťové pěny. Ta má vlastnosti, díky nimž bude chůze za jakýchkoli okolností opravdu příjemná a zdraví prospěšná.

Náš tip pro všechny ženy: Pokud jdete na společenskou akci, kam se vydáte v lodičkách, anebo vaše práce vyžaduje celodenní pohyb na podpatcích, jeden pár bot s paměťovou pěnou mějte určitě vždy po ruce. Přezutí z nepohodlných společenských bot do této neskutečně měkké a příjemné obuvi se pak stane světlým momentem vašeho dne, na nějž se budete těšit už od rána. 

Skechers si zamiluje celá rodina 

Pokud se čtyřčlenná rodina rozhodne pro tuto obuv, všichni mohou spokojeně odejít s (minimálně) jedním párem Skechers. Pro malé parádnice se tu vždy najdou třpytivé boty, do nichž se zamilují na první pohled. Většinou padne volba na pohodlné střevíčky, ale ani klasické boty jen tak „na ven s kamarádkami“ nezůstanou bez povšimnutí. Jejich bráškům zase stoprocentně učarují tenisky. „V těch se bude venku s kamarády hrát naprosto famózně!“ Rodiče si pak vzájemně mohou slíbit, že od pondělí opravdu začnou běhat a stvrdí to nákupem jednoho páru běžeckých bot pro každého z nich. 

Ženám pak rozhodně doporučujeme podívat se na vycházkové tenisky, které budou ladit rovnou s několika jejich outfity. Na druhou stranu je pravda, že mnohé boty od této firmy jsou natolik barevné či výrazné, že se jen velmi těžce kombinují. K jednoduchým džínům je ale doladíte vždy, nemějte obavy!