Oblíbené filtry
27 produktů
Sledujte značky, které vás baví
Budete mezi prvními, kteří se dozví o novém zboží a kolekcích.

Vášnivý smysl vcelkovém designu Sneaky Steve

Švédský design sportugalskou produkcí si získal srdce nejednoho nadšence do kvalitní obuvi, a proto i u nás nesmí jejich výrobky chybět. Návrhářka Sara-Lotta po ručním navržení kreativních modelů tak udává styl již přes deset let. Obuv, kterou navrhne pro Sneaky Steve si zamilovávají jak dospělí, tak i mladí všech skupin scitem pro různé styly, jelikož se jedná o obuv nejen velice kvalitní, ale designově i adaptabilní. Jak vidíte i vnaší nabídce, máme obuv Sneaky Steve, která se hodí do kdejakého počasí.

Švédsko, alias Sara-Lotta se setkává sPortugalskem vduchu udržitelnosti a starobylého řemesla

Bohatá tradice a historie výroby vPortugalsku není žádným tajemstvím. A teď si představte ten kouzelný výsledek, když se spojí Švédský design sportugalskou výrobou. Kýženým produktem není jen krásná obuv vytvořená trénovaným okem svášní pro detail, ale i udržitelná obuv díky spolupráci, která vůbec vznikla. Malé rodinné továrny ve Felgueiras zaručí kvalitu tím, že usilují o udržitelnost každým směrem. Veškerá produkce se totiž nachází vokurhu 10 km, a proto jak materiály, tak jednotlivé prvky vznikají de facto na jednom místě, čímž se zajišťuje, co nejmenší možný dopad na životní prostředí. U jednotlivých produktů pak vidíte i u nás na Zalando, že jsou označny štítkem Leather Working Group, což je označení, které pochází od ekologicky odpovědných výrobců kůže, které jsou auditovány a certifikovány daným logotypem.

Péče a kvalita se Sneaky Steve od Sara-Lotta

Chodidla chráněna a správně opečovávána vkvalitní kůži, vprvotřídním semiši a soriginálními opasky, poutky, tkaničkami a odolnými podrážkami. Věřte, že tato obuv Vám poslouží po mnoho let, možná bude předána i další generaci, bereme-li vpotaz její nadčasový design skapkou klasiky, která nikdy nevyjde zmódy. Jednoduché barvy polobotek tak sladí nejeden Váš kabátek, který čeká na vyvětrání. Šněrovací boty od Sara-Lotta si najdou místo ve vašem botníku za každou cenu. Nejspíš vás i překvapíme, že i botníky má tato bezvadná značka, vlastní. Chcete-li mít pokoj od šněrování, doporučujeme vyzkoušet poslední výkřik módního světa, který zjednodušuje práci všem, a to svojí jednoduchostí a ležérní lehkostí zároveň. Pakliže hledáte kvalitní sportovní obuv, která vás nezklame ani ve společnosti se semi-formálním oblečením, pak sáhněte po semišových teniskách, které svými pstenů.