Nepromokavé a hardshellové bundy pro ženy

Oblíbené filtry
275 produktů

Nepromokavé bundy jsou ideální do sychravého počasí

S příchodem prvních podzimních dnů se vyplatí mít po ruce nepromokavou bundu, která vás bezpečně udrží v suchu. Právě tento kousek se v posledních letech stal nepostradatelným pro sychravé a dešťové období. Nepromokavá bunda je opatřena speciálním hydrofobním materiálem, který zabrání tomu, aby vlhkost pronikla do dalších vrstev vašeho oblečení.

Nepromokavá bunda vám přijde vhod prakticky ve všech ročních obdobích. Pokud vyrážíte do přírody nebo jen plánujete být dlouho venku, rozhodně se vyplatí si tento kousek přibalit s sebou. Ve většině případů navíc bývá opatřena praktickou kapucí, díky které vám nebude zima na hlavu.

Outdoorové bundy pro vaše dobrodružství

Tento typ svršku bývá někdy označován také jako outdoorová bunda. Jak samotný název napovídá, jedná se o bundu, která je ideální pro nejrůznější outdoorové aktivity. Bez obav s ní můžete vyrazit za horskou turistikou a budete mít jistotu, že budete na proměnlivost počasí dobře vybaveni. Krátké bundy oceníte v případě teplejšího počasí, do chladnějších podmínek sáhněte spíše po delší variantě, která vás udrží v teple.

Právě outdoorová bunda tak skvěle doplní váš sportovní outfit a poskytne vám potřebné pohodlí při zdolávání vašich cílů. Spolehlivě zadrží vlhkost a zajistí vám i ochranu před nepříjemným větrem. Jedná se zkrátka o nepostradatelný kousek oblečení, který by vám neměl chybět.

Vyberte si barvu a vzor podle vašich představ

Nepromokavé bundy se vyrábí v nejrůznějších barvách a provedeních. Díky tomu si na své přijdou příznivci minimalismu i veselých barevných vzorů. Na Zalandu si můžete prohlédnout bundy od nejrůznějších světoznámých značek a vybrat si mezi nimi svého favorita.

Stane se jím obyčejná černá bunda? Nebo dáte přednost zářivě žluté, zelené či červené? Rozhodnutí záleží jen na vás. Vždy přitom myslete na to, aby bunda dobře ladila s ostatními kousky ve vašem šatníku a dobře se vám tak kombinovala. Tak se pusťte do výběru.