Nápověda a kontaktDoprava* a vrácení zboží zdarmaVrácení zboží do 30 dnů

Katalog

Oblíbené filtry
sizes
brands
Barva
Cena
Kampaně
shipped_by_zalando
22 produktů
Sledujte značky, které vás baví
Budete mezi prvními, kteří se dozví o novém zboží a kolekcích.

Swarovski – šperky s nádechem luxusu

Swarovski –  nezní to noblesně? Člověku se už při zvuku toho jména vybaví třpytivé náhrdelníky, náušnice, kabelky, elegantně zdobené sluneční brýle nebo mobilní telefony.

Víte ale, že Swarovski není jen luxusní značka, ale také firma, která má své kořeny v Čechách? Můžeme na ni tedy být hrdí! Jejím zakladatelem je Daniel Swarovski, který se v roce 1862 narodil na severu Čech poblíž Jablonce nad Nisou a později se vyučil uměleckým pasířem. Pasířství bylo starobylé řemeslo, které se zabývalo zpracováním drahých kovů, jimiž pasíři zdobili vypracované pásy k zavěšení rytířských mečů a dýk. Už od počátku je tedy jméno značky spojeno s elegancí a přepychem. 

Daniel Swarovski pracoval u firmy Gebruder Feix, která ho vyslala do Vídně, kde měl příležitost učit se od největších mistrů bižuterie. V roce 1895 pak společně s Armandem Kosmannem a Franzem Weisem založili v městečku Wattens v Tyrolsku firmu Swarovski. K výrobě svých krystalů používali nově patentovaný stroj na broušení šatonů poháněný elektrickým proudem, který si Daniel Swarovski nechal v roce 1892 patentovat. Dalším rysem této značky je tedy bezpochyby inovátorství a neotřelost. Nespokojili se jen s tím, jít stezkou, kterou už šli mnozí před nimi, ale prošlapali si vlastní cestu k dokonalosti. Značka je dnes známá po celém světě a ikonickou labuť, kterou má ve znaku, rozpozná na první pohled snad každý milovník módy a luxusu.

Vizí společnosti se hned od počátku stalo „vyrábět diamanty pro každého“, a to se jí daří dodnes. Jak doslova, tak i přeneseně. Pro každého nabízí vzácný kousek, jenž povznese i obyčejný outfit na neobyčejný – ať se jedná o velké plesové šaty nebo jednobarevné tričko a džíny.

V čem chcete zazářit?

Některé dny plynou klidně, jiné jsou plné menších i větších výzev. Ty si můžeme velmi snadno zpříjemnit a navíc spojit příjemné s užitečným. Už jen výběr šperku vás nabije pozitivní energií. 

Pokud vás čeká například pracovní pohovor, určitě chcete udělat dobrý dojem. Ve všech příručkách se dočtete, že budoucí zaměstnavatel se dívá při pohovoru mimo jiné na ruce, a jak všichni víme, první dojem je klíčový. Možná by mohl zapůsobit jednoduchý prsten, neotřelý náramek či celá sladěná kolekce. Nebo spojení praktičnosti s elegancí vyjádřené zajímavými hodinkami. S jednoduchými pouzdrovými šaty či kostýmkem bude výsledný dojem dokonalý. 

Pokud se chystáte na maturitní či jiný ples, nebo je snad před vámi váš velký den, kdy obléknete svatební šaty, budete se určitě chtít cítit jako princezna nebo královna. K tomu jsou šperky z jejich kolekce ideální. Zvolte například set náušnic a náhrdelníku, který bude ladit, či naopak příjemně kontrastovat s vašimi šaty. 

Nemůžete se rozhodnout, čím obdarovat manželku, partnerku nebo jinou důležitou ženu ve svém životě? Určitě nic nezkazíte například náušnicemi. Ty ocení každá žena, protože je může nosit v podstatě s čímkoli a dodají jí pocit výjimečnosti. A vybírat můžete z nepřeberného množství stylů i barev. Klasické stříbrné s nenápadnými kamínky či perlami? Nebo naopak výrazné třeba ve tvaru srdce nebo mořské hvězdice? Pro mladší a extravagantnější parádnice má Swarovski v nabídce i neotřelé lahůdky - třeba náušnice ve tvaru Minnie Mouse - troufnete si na ně?

Radost na každý den

Ne každý den se děje něco výjimečného, ale každý den můžeme mít z něčeho radost. Můžeme vstát a rozhodnout se, že si na sebe vezmeme něco jen tak pro potěšení nebo proto, že se nám to líbí. Třeba růžovou klíčenku nebo řetízek s přívěskem polárního medvídka. Nebo prudce elegantní přívěsek s černou labutí či náušnice z růžového zlata. V jednoduchosti je krása, a tak stačí jeden zajímavý kousek doplněný něčím jednoduchým, jako je jednobarevný top nebo šaty, a skvělý look je na světě.

Svou volbou šperků nebo doplňků můžete vyjádřit svůj styl i to, že jste jedineční a stejně jako Swarovski máte rádi inovace a neotřelost. Že si zakládáte na kvalitě. Že jste sví. Že chápete jednoduchost, krásu a svobodu, kterou reprezentuje labuť ve znaku, a že jste připraveni roztáhnout křídla a letět vstříc novým dobrodružstvím!