Oblíbené filtry
308 produktů
Sledujte značky, které vás baví
Budete mezi prvními, kteří se dozví o novém zboží a kolekcích.

Sportovní oblečení Sweaty Betty pro ženy

Sportovní aktivita se stala volnočasovou náplní mnoha žen a při současném, často sedavém, způsobu života je to velmi správné rozhodnutí. Zakladatelka sportovního fitness oblečení pro ženy Sweaty Betty chtěla dodat na trh oblečení pro aktivní lidi stím, aby mohli být i při sportu styloví a zároveň, aby oblečení bylo vysoce funkční. Vnabídce najdete mnoho typů oděvů pro různé druhy sportu. Designéři sami navrhují oblečení na základě vlastní zkušenosti zcvičebních sálů, neboť jedině tak dokáží navrhnout nejlepší střihy a výběr materiálů spřiměřenou elasticitou a funkčností. Pro pocit důstojnosti i elegance při výkonu je nedílnou součástí i osobitá estetika modelů.

Tato atraktivní a průlomová sportovní kolekce ztělesňuje přístup variabilnosti vpoužití. Moci sportovat, být přitažlivá a vtom samém stylovém oblečení si užít i celý den.

Pohyb shrdostí s oblečením Sweaty Betty

V oblečení Sweaty Betty ženy prociťují pohyb s hrdostí. Oblečení padne jako ulité a obepíná tělo například u fitness cvičení nebo na józe, kde nemůže plandat kolem těla, abyste mohla jít do krajních poloh svých pozic. Vychytávkou je vysoký pas, díky kterému nemusíte neustále popotahovat a přenastavovat své legíny. Díky kompresní technologii oblečení také správně podporuje určité oblasti ženského těla, jako je zadek nebo prsa, a dobře drží tvar. Funkční materiály odvádí pot od kůže, rychle schne a tělo ponechává vnaprostém komfortu. Tím se dokážete maximálně soustředit na svůj výkon a dosáhnete skvělých výsledků při cvičení. Pro relaxaci po tréninku značka nabízí sofistikované bundy či mikiny, které zahřejí a můžete je dál vrstvit.

Krása a volnost pohybu

V netradičním designovém sportovním oblečení oceníte jeho krásu, ale i volnost pohybu vkaždém počasí. Žádné běsnění živlů vás neodradí od procházky parkem vnepromokavé, ale prodyšné bundě sodvětráním. Značka neponechává náhodě ani takové detaily jako je kapsa u legín na klíče nebo kapesník, praktické kapsy splochým zipem nebo reflexní prvky u venkovního oblečení. Některé oblečení je vyrobeno zekologicky šetrných materiálů, jako je 100% recyklované peří u lyžařských bund nebo pružný materiál legín získaný zrecyklačního procesu PET lahví.