Oblíbené filtry
82 produktů
Sledujte značky, které vás baví
Budete mezi prvními, kteří se dozví o novém zboží a kolekcích.

Vyberte si ležérní kousky Tommy Jeans Curve

Se značkou Tommy Jeans Curve se budete moct stylově obléknout od hlavy až k patě. Na své si přitom přijdete zejména v případě, že hledáte vkusné a ležérní kousky pro každodenní nošení. Právě na takové oblečení a doplňky se totiž tato značka zaměřuje. A samozřejmostí je u ní spousta barevných variant.

Tato produktová řada přitom spadá pod světově známou značku Tommy Hilfiger. I když by její název mohl napovídat, že se specializuje především na džíny, už dávno to není pravda. Její portfolio se totiž postupem času rozrostlo a v současné době si již s její pomocí můžete vybavit kompletně váš šatník.

Tommy Jeans Curve oblečení nabízí špičkové střihy a kvalitní materiály

Jak jsme již naznačili, nabídka značky Tommy Jeans Curve oblečení je poměrně široká. Pořídit si proto můžete třeba přesně padnoucí džíny a doplnit je stylovým tričkem s výrazným logem. K tomu můžete přidat pohodlnou mikinu nebo svetr a rázem se můžete pochlubit skvělým ležérním outfitem pro každodenní nošení.

Pokud dáváte přednost šatům, i v tomto případě si přijdete na své. Tommy Jeans Curve má ve své nabídce zejména sportovně laděné a ležérní kousky, které umožňují jednoduché vytváření skvělých kombinací. Těšit se můžete na kvalitní materiály, kterým mnohdy vévodí špičková džínovina, 100% bavlna nebo třeba viskóza. V případě džínoviny si přitom můžete pořídit nejen klasické džíny, ale i džínovou sukni nebo šaty.

Značka se přitom angažuje také na poli udržitelnosti a snaží se jednotlivé kousky navrhovat tak, aby se ničím neplýtvalo. Většinu bavlny proto například nakupuje z trvale udržitelných zdrojů a zároveň džínové oblečení vyrábí s nižší spotřebou vody a energie. Do celého procesu rovněž zapojuje lidi s adekvátním ohodnocením a pracovními podmínkami. Značka také spolupracuje s fondem na ochranu přírody, s nímž řeší například problémy související se znečišťováním vod průmyslovou činností.

Vyberte si ze spousty dostupných designů

Na Zalandu na vás čeká široká nabídka oblečení a doplňků z dílny Tommy Jeans Curve. Vybrat si tedy můžete kousek v takovém stylu, který vám nejvíce vyhovuje a snadno s ním rozšířit svůj šatník. Jednotlivé modely následují módní trendy a přitom jsou nadčasové, díky čemuž vám budou dělat radost několik sezón po sobě.

Samozřejmostí je spousta dostupných střihů i stylů. Vyberte si upnutý model nebo oversize kousek podle vašeho gusta. Stejně tak můžete volit mezi nejrůznějšími dostupnými designy.