Katalog od Tous

Filtr (1)

Počet produktů: 2

Tous: Medvídek, zlato, drahokamy a rodinný příběh

Málokdo tuší, že značka Tous slaví úspěch díky jedné španělské rodině a její dlouhodobé pospolitosti. Pevný základ firmy tvoří manželský pár Rosa Oriolová a Salvador Tous, kteří postupem času přivedli k podnikání i své čtyři dcery. Od té doby se na kolekcích šperků a chodu celé firmy podílejí obě generace společně.

Od symbolu něžnosti ke značce světového formátu

Medvídek vyvolává ty nejhezčí vzpomínky na dětství. Naši nejmenší s ním usínají, my dospělí se k němu v myšlenkách s láskou vracíme. Symbol je se značkou spojen již více než 25 let. Ale proč právě on? Při cestování lze načerpat mnoho inspirace. Když jednou Rosa Oriolová vyrazila do cizích krajin, zastavila se u výlohy, kde uviděla plyšového medvídka. Při vzpomínce na dětství pocítila nostalgii a rozhodla se vytvořit první postavičku ze zlata. 

Prodeje byly natolik úspěšné, že firma motiv použila na své logo. Dnes je díky tomu v klenotnictví i v módním světě medvídek spojován především s Tous.

Značka se zaměřuje na šperky z bílého a růžového zlata, černého a žlutého stříbra, briliantů, perel, drahokamů i polodrahokamů, ale neopomíjí ani chirurgickou ocel. Tous nabízí kolekce a sety pro speciální příležitosti, ale prstýnek, náušnice nebo řetízek si přeci můžete klidně pořídit jen tak pro radost. Výběr ovšem nekončí u šperků. Sortiment se postupem času rozrostl také o kabelky, šátky, hodinky, parfémy, brýle a zavazadla či hodinky. 

Opravdu je z čeho vybírat. Z tolika možností vám možná půjde hlava kolem. Stojíte o malou radu? Mezi naše nejoblíbenější kousky patří kolekce plné barevných polodrahokamů. Jemné zlaté řetízky jsou perfektním doplňkem, který povýší váš outfit na další úroveň. Pokud hledáte šperky pro zvláštní příležitosti, Tous je tou pravou volbou. V nabídce naleznete například svatební kolekce, prsteny k výročí či šperky na oslavu promoce.

Co o ženě prozradí šperk?

Říká se, že oči jsou oknem do duše a do dlaní je prý vepsán náš osud. Ať tomu věříte, nebo ne, vaše ruce si zaslouží trochu luxusu. Nechte je vyniknout s pomocí drahých kamenů. Bohatý výběr je u Tous samozřejmostí. Zamilovali jsme si zlaté prsteny s růžovými kameny, které dodají každé ženě na jemnosti a jedinečnosti – jedním z hlavních cílů značky je ostatně zdůraznit něžnost.

Šperky nejenže ženu dělají krásnější, dokážou také výrazně pozvednout její sebevědomí. Občas v nás probudí touhu experimentovat a proměnit se v nepřehlédnutelnou divu. 

Muži tuhle ženskou závislost na špercích asi nikdy nepochopí. Ale i oni někdy po klenotech pokukují, například při výběru dárku pro milovanou polovičku. Ženu totiž šperkem nikdy urazit nemůžete. A jak správně vybrat? Pokud si nevíte rady, zaměřte se na barvu očí, vlasů nebo typ pleti. Velmi také záleží na stylu oblékání. 

Studenému typu pleti nejvíce sluší stříbro, bílé či růžové zlato a platina. Ale nejsou to jen kovy, co vás rozzáří. Bílé perly, diamanty a kameny se zbarvením do purpurové, zelené či dalších sytých barev na vás budou vypadat báječně.

Naopak teplý typ pleti si říká o žluté nebo růžové zlato. Drahokamy byste měla vybírat v odstínech hnědé, oranžové nebo tyrkysové. Pokud jste neutrální typ, máte vyhráno: vy totiž můžete nespoutaně experimentovat. Stejně tak jsou na tom černovlásky, těm sluší i ty nejodvážnější šperky a barvy, ve kterých by blondýnky nevynikly. 

Ledový třpyt modrých očí doplní bílé zlato či stříbro se safíry, rubíny a třeba i opály. Zelenoočky mohou sáhnout po teplých i studených odstínech ušlechtilých kovů v kombinaci se smaragdem nebo ametystem. Majitelky oříškových očí barevně souzní se žlutým zlatem společně s růžovými kameny. Hnědookým dámám padnou skvěle výrobky z platiny i stříbra. Krásně vyniknou v kombinaci se zelenými, červenými či modrými drahokamy.