Katalog

Oblíbené filtry
551 produktů
aemmaf
aemmaf
aemmaf·

Sledujte značky, které vás baví

Budete mezi prvními, kteří se dozví o novém zboží a kolekcích.

Triumph kraluje trhu se spodním prádlem

Většinou jej skrýváme pod oblečením, ale i přesto po něm chceme, aby bylo příjemné a líbilo se nám. Řeč není o ničem jiném než o spodním prádle. Tato součást šatníku je kategorií sama o sobě. Pokud toužíte po kvalitním, něžném spodním prádle, určitě nesmíte minout značku Triumph. Nicméně nám přijde vysoce nepravděpodobné, že by vaší pozornosti doposud unikala.

Od korzetů ke kalhotkám a podprsenkám

Triumph totiž na trhu existuje už nějaký ten pátek, konkrétně od roku 1886. Již od svých počátků se specializuje na výrobu dámských podprsenek a kalhotek. Tedy, úplně nejdříve se tato německá výrobní společnost specializovala výhradně na korzety. Kvalita však přitahuje pozornost, proto na sebe úspěch nenechal dlouho čekat. S ním jde ruku v ruce expanze, korzety tedy brzy doplnilo další spodní prádlo a domácí Německo přestalo být jedinou zemí, kde se toto luxusní zboží prodávalo. A dnes, i přes fakt, že je známá spíše jako značka pro náročné, je velmi oblíbená. 

Výběr správné podprsenky je bez nadsázky opravdová věda. Nejen velikost košíčků nebo obvod trupu pod prsy jsou důležitými parametry. Zejména tvar košíčků určuje, zda podprsenka vaše poprsí zvýrazní, anebo jim spíše uškodí. Od špatně zvoleného prádla se pak s vámi mohou dokonce táhnout zdravotní problémy! Je důležité znát svou velikost. U Triumphu si pak pohodlně vyberete přesně takovou podprsenku, která vám dokonale padne a zdůrazní vaše přednosti. 

Na své si u této značky přijdou i ženy, které byly obdařeny větším poprsím. A garantujeme vám, že ani ony se nebudou muset spokojit s výběrem jen z několika málo variant. Pro každou z vás se zde najde rovnou celá škála krásných podprsenek skvěle padnoucích tvarů i barev.

S koupí kalhotek to naštěstí až tak složité není. Jednoduše sáhnete po střihu, který se vám zrovna líbí a sedí vám. Triumph dokáže nabídnout také moderní kousky, ať už co se barev či střihů týče. Nejvíce se však věnuje ověřené klasice. Cítíte se dnes na krajky, vysoký pas nebo kalhotky s nohavičkami? Jak je libo! Pro každou příležitost i typ postavy si zde najdete, co potřebujete. Jednoduché jednobarevné, s decentními vzory či jemnými detaily... Křiklavé barvy, extravagantní vzory nebo snad vyzývavé nápisy ale na těchto kusech oblečení rozhodně nehledejte. Značka si drží vysokou úroveň a je určená zejména zralejším ženám, které přesně vědí, co chtějí. 

To však neznamená, že mezi prádlem nenajdete i kousky, z nichž by nesálal sex appeal. Smyslná body, která umně zakryjí to, co mají, a zároveň nechají dostatek prostoru pro fantazii vašeho partnera. Krajkové noční košilky také právem patří ke stálicím značky.

Kromě spodního prádla, jehož hlavním smyslem je vypadat hezky a dobře padnout, však Triumph nabízí i funkční prádlo. Čas od času nastanou situace, kdy se stahovací kalhotky nebo kraťasy pod šaty můžou náramně hodit. Vysoký pas stáhne bříško, když to s hostinou ten den trochu přeženete, a zvýrazní vaše křivky přesně tak, jak potřebujete. Triumph vás jednoduše zachrání i v tomto případě!

Nezůstalo jen u spodního prádla

Tato společnost se specializací na spodní prádlo nabízí i pyžama, noční košile, župany a další jednoduché oblečení – takové, které je většinou základem pro vrstvení nebo je určeno pro nošení na doma. I pokud jste nikdy neholdovala pyžamům či nočním košilkám, doporučujeme vám dát Triumphu šanci. Ne nadarmo je jedničkou v tom, co dělá. Garantujeme vám, že se ve vašem osobním slovníku jednou provždy přepíše slovo  „pyžamo“ na něco příjemného a hezkého. Každý večer se budete těšit, až do něj vklouznete!