Nápověda a kontaktDoprava* a vrácení zboží zdarmaVrácení zboží do 30 dnů

Katalog

Oblíbené filtry
197 produktů
Sledujte značky, které vás baví
Budete mezi prvními, kteří se dozví o novém zboží a kolekcích.

Vagabond – spojení toho nejlepšího ze Švédska a Itálie

Švédsko-italská značka obuvi je známá a oceňovaná na celém světě. Vagabond je člověk – poutník, který neustále hledá své místo, je pořád v pohybu a nikdy se nezastaví. Ve slově můžete najít i označení pro duchovní cestu každého z nás a touhu se někam posunout.

Inspirace v hudbě, filmu a lidech kolem vás

Společnost byla založena v Itálii v roce 1960, později přesídlila do Švédska. Obuv je díky tomu kombinací jak skandinávského, tak italského ducha. Značka navrhuje boty pro ženy i muže, kteří si cení neobvyklého a minimalistického severského stylu, vysoké kvality a rozpoznatelného designu, jenž nese kouzlo původního italského stylu. Vagabond přichází každou sezónu s neotřelými modely, které ladí s mnoha styly – od kožených, klasických bot přes tenisky až po moderní workery. 

Rodinná firma se formovala na počátku šedesátých let, když studenti při demonstracích a protestech chtěli změnit svět a všechny sny se zdály být uskutečnitelné. Z počátku se sice zaměřovala pouze na muže, ale od těch dob se mnohé změnilo. V současnosti tvoří dámské i pánské kolekce, a tak se z kvalitní obuvi můžete těšit i vy. 

Návrháři značky Vagabond se nechávají inspirovat módou či hudbou z celého světa. Osobitost značce dodal punk sedmdesátých let, v osmdesátých letech pak disko a hip-hop. 

Exploze módních i hudebních stylů dotvořila v devadesátých letech její dnešní charakter. Do své kolekce návrháři nezařadí model, kterému by chyběl charakteristický švih, jenž označují jako twist. Vagabond přispívá k utvoření originálního stylu člověka, který dbá na to, aby obuv jako součást outfitu odrážela jeho osobní styl. Všímejte si drobných, ale důležitých detailů a nebojte se nejrůznějších kreací. Jste to právě vy, kdo má tu moc inspirovat všechny kolem sebe.

Vyjádřete svou náladu výběrem správných bot

Zvláštní pozornost značka věnuje tvaru, stylu, harmonii, hravosti a detailu. Obuv je vyráběna zejména z přírodní kůže pro nositele zakládající si na kvalitě. Společnost sdílí lásku k módě a ke skvěle padnoucí obuvi. Inspiraci návrháři čerpají z filmů, hudby, trendů, architektury, a především od lidí, které potkají a kteří na ně nějak zapůsobí. Výjimečné materiály odolné proti opotřebení jsou již léta využívány pro každou novou kolekci.

Boty vyrobené z přírodní kůže zaručují výjimečné pohodlí a lehkost na každém kroku. Nadcházející kolekce značky představuje i nové trendy v oblasti materiálů. Elegantní charakter dokonale ladí s jakoukoli stylizací vhodnou do práce, na večer či ke zvláštní příležitosti. 

Kožená obuv Vagabond je univerzální, nadčasová, vždy vypadá skvěle a je skutečným důkazem dobrého vkusu. Pár takových bot by neměl chybět ani ve vašem botníku. Proč se značka těší takové oblibě? Protože kvalitní a stylové modely můžete nosit téměř s čímkoli. Kotníkové boty se srolovanými námořnickými džínami, polokošilí a svetrem. Stejné boty v elegantním pojetí můžete kombinovat například s dvouřadým oblekem. 

Cítíte se spíše ležérně? Není problém. V kolekci objevíte i originální sportovní modely. Tenisky nejsou nic jiného než obuv, která se kolem nás objevuje na každém kroku a má mnoho podob. Jsou lehké, pohodlné a stvořené pro celodenní pobíhání po městě. Ačkoli se tradičně řadí mezi sportovní obuv, ve skutečnosti jsou velmi univerzální. Fenomén tenisek spočívá v tom, že dokonale kombinují vlastnosti sportovní obuvi s městským stylem. 

Přeci jen jsou boty součástí vašeho každodenního života, ať jdete do práce, na rodinný výlet nebo na rande. Důležitý je komfort, a proto tenisky milujeme. Nemusí ani nutně vypadat jako sportovní boty. Mohou vzbuzovat i dojem klasické obuvi. Díky tomu se dobře kombinují jak s basic kousky, tak s trendy v podobě bomberu, oversize oděvů nebo s džínami. V modelech značky se odráží vášeň návrhářů. S botami Vagabond nikdy nešlápnete vedle.